Başvurular

İŞKUR 651 personel, işçi, memur ve kamu personeli alımı 11-14 Ekim 2022

İŞKUR 651 personel, işçi, memur ve kamu personeli alımı 11-14 Ekim 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 651 personel, işçi, memur ve kamu personeli alımı 11-14 Ekim ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 651 personel, işçi, memur ve kamu personeli alımı 11-14 Ekim ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 651 personel, işçi, memur ve kamu personeli alımı 11-14 Ekim

İŞKUR kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımları sürdürmekte. Kamu işçi alımı, memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul ediyor. Emniyet Müdürlüğü, Öğretmenevi, Belediyeler ve Milli Eğitim Bakanlığı bu alımları yapıyor.

Adaylar için her kurum farklı sunuldu. Kurum başlıklarındaki mavi yazı ile tüm şartlara daha kapsamlı kapsamlı varabilirsiniz. Her kurumun ayrı özel şartları olduğu üzere ilana girmenizde yarar yer alıyor.

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Başvuru sırasında ikamet şartı zorunlu tutuldu. Başvuruda bulunacaklar için iş ilan numarası olarak 00006333437 verildi.

Çanakkale Ayvacık Belediye Personel Alımı

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığı adı altında istihdam edilmek üzere ilk defa atanmak üzere KPSS puan şartsız istediğimiz belgeleri ve aranan şartlarını yerine getiren adaylar içinden 1 işçi alımı yapılacak. Başvuruda bulunacaklar için iş ilan numarası olarak 00006335093 numarası ile başvuru yapılacaktır. 12 Ekim tarihinde başvuruları sona erecek.

Ardahan Öğretmenevi Kamu İşçi Alımı

Öğretmen Evi İlkokul Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Kamu Personeli Alımı Duyurusu: Temizlik görevlisi alımı, bulaşıkçı alımı ve gıda mühendisi alımı İŞKUR ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. Alımı yapacak şehir Ardahan olarak verilmiştir. Temizlik görevlisi alımı 00006332829, bulaşıkçı alımı 00006332474 ve gıda mühendisi alımı 00006332270 iş ilan numaraları ile başvuru 14 Ekim tarihine kadar yapılacak.

İŞKUR TYP Personeli Alımı

İŞKUR TYP işçi alımı 34 şehir listesi ve başvuru ekranı başlıkta bulunan haber içinde sunuldu. Tunceli, Sinop, Adana, Kars, Karaman, Artvin, Erzincan, Ardahan, Gümüşhane, Konya, Eskişehir, Elazığ, Yozgat, Giresun, Muğla, Kahramanmaraş, Kocaeli, Giresun, Muğla, Mersin, Burdur, Eskişehir, Erzurum, Denizli, Mardin, Sakarya, Samsun, Bilecik, Siirt, Aydın, Isparta, Trabzon, Yozgat ve Rize olmak üzere toplamda 35 farklı ilde kamu personeli alımları yapılacak. Diğer şehirler ilana çıktıkça başvuru ekranından ilave ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu