Başvurular

İŞKUR 60 kamu kurumları personel alımı başvuruları 2022

İŞKUR 60 kamu kurumları işçi alımı başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 60 kamu kurumları işçi alımı başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 60 kamu kurumları işçi alımı başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 60 kamu kurumları işçi alımı başvuruları

İŞKUR minimum ilkokul mezunu adaylar içinden kamu kurumlarına işçi alımı ilanları yayınlayarak başvuru kabul etmeye sürdürmekte. 60 işçi alımı başvuruları 26 Şubat 2021 tarihi 23:59 kadar sürecektir. İlanda olan kamu kurumları ve başvuru detaylarını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. İlan detaylarına ulaşmak isteyen bireyler, İLAN BAŞLIĞINA TIKLADIĞINDA DETAYLARA ulaşabilecektir.

İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ

İŞKUR ilanı aracılığıyla 22 Şubat 2021 tarihiyle yayına giren İl Özel İdare Genel Sekreterliği daimi işçi statüsünde 1 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurusu ilanla başlayıp 26 Şubat 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar online İş Kurumu aracılığıyla gösterilen iş ilan numarasıyla başvuru yapacaklardır. Hakkari şehrine alım yapılacak.

TÜRKİYE UZAY AJANSI BAŞKANLIĞI

Türkiye Uzay Ajansı Başkanlığı daimi işçi statüsünde 6 Kamu İşçisi alımı yapıyor! Son başvuru 26 Şubat 2021 tarih olarak açıklanmıştır. Lise, önlisans ve lisans mezunları alıma başvuru yapabilir.

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

İŞKUR ilanları ile devlet üniversitesine 50 işçi alımı açıklamaldu. Personel alım başvuru şartları ve diğer tüm detayları haberimizin detay kısmında sunuldu. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 50 Personel alımı yapıyor! Son başvuru 1 Mart 2021 tarihidir.

ET VE SÜT KURUMU

Et ve Süt Kurumu işçi alımı ilanı paylaşımı yaptı. En az lise mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Et ve Süt Kurumu 40 üst yaş sınırlı alımda diğer başvuru şartları neler. Kurum hemen hemen 5.100 TL maaş verecek.

GİRESUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Giresun Belediyesi 22 Şubat 2021 tarihinde İŞKUR da yayınlamış olduğu ilanlarla daimi işçi statüsünden minimum ilköğretim mezunu 2 Kamu İşçi alımı yapacağını duyurmuştur. Son başvuru 26 Şubat 2021 tarihidir.

ERZİNCAN KEMALİYE BELEDİYESİ

Kamu kurumu işçi alımı ilanı yayınlanmaya sürdürmekte. Son yayına giren ilana göre Erzincan Kemaliye Belediye Başkanlığı minimum ilkokul mezunu adaylar içinden işçi alımı yapacağını dile getirdi. İŞKUR üzerinden yayına giren ilana son başvuru olarak 23 Şubat 2021 olarak ilan etmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu