Başvurular

İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvurusu 27 Nisan 2022

İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvurusu 27 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvurusu 27 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvurusu 27 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 5 Şehir Şubelerine 11 Personel alımı Başvurusu 27 Nisan

İŞKUR Müdürlüklerine 11 işçi alımı yapılacak. İŞKUR şube müdürlükleri 5 şehir için ilana çıktı. Başvuru yapacaklar için şartlar ve tüm detaylar sunuldu. Son başvuru tarihi 27 Nisan olarak açıklanmıştır.

İŞKUR kendi adı altında Ankara, İstanbul, Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa şehirlerine alım yapacak. Sadece Ankara şehri 3 kişi alacak diğer şehirler 2’şer kişi alacak.

kur-genel-mudurlugu-bina.jpg

Başvurusu Proje Destek Personelleri, Dünya Bankası’nın Danışman kılavuzlarında gösterilen bireysel danışmanların seçimi yöntemi (IC) ışığında seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair İl adı ve referans numarasının açıkça altı çizildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 27 Nisan 2021 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda gösterilen adrese e-posta yoluyla yahut elden ulaştırılması gerekmektedir. Başvuru yapılan pozisyona ait referans numarası ve ilin adının yer almadığı ve süresinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği aracılığıyla finanse edilen bir projedir.

Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde yükseltmektır. İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamı içinde görev ve sorumlulukları bulunan alakalı Daire Başkanlığı ve pilot illerde proje süresi boyunca görev almak üzere uygun proje destek personellerini davet etmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu