Başvurular

İŞKUR 4 Kuruma Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı 2022

İŞKUR 4 Kuruma Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 4 Kuruma Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 4 Kuruma Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 4 Kuruma Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı

İŞKUR İş İlanları Kamu Kurumlarına İşçi, Personel, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Kamu kurumlarında iş sahibi olmak isteyenler bu alımları takip ediyor. Kamu kurumunda daimi iş niteliğinde bulunan ilanları bir araya getirdik. İlanlara minimum ilkokul mezunu adaylar başvuru yapması istenmektedir. Her ilanın bitiş tarihine göre başvuru gerekmektedir.

Mavi yazı ile başlık atılmıştır. Her ilana göre özel alım başvuru şartları (yaş ve öğrenim gibi) mavi yazıyı tıklayınca önünüze gelecektir. İlanları inceleyerek içinde bulunan iş ilan numaraları kullanılacaktır.

İBB 40 Engelli Memur Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 40 profesyonel tecrübeli olmayan nitelikte 40 kamu işçi alımı yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye resmi sayfası üzerinden ilanı dile getirdi. Başvurusu 22 Ekim tarihine kadar alınacak.

Eskişehir Halk Ekmek Personel Alımı

Eskişehir Belediyesi aracılığıyla İŞKUR iş ilanı ile Halk Ekmek bünyesine yaş sorunu ile iş arayan vatandalar için 22 yaş ve 45 yaş sınırlı yeni kamu personelli alımı yapılacak.

Türk Şeker Fabrikaları Kamu Personeli Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü 7 farklı uvnanda 7 kamu personeli alımı yapıyor. Şeker fabrikaları İŞKUR başvuruları başladı. Burdur, Eskişehir, Ankara ve Uşak bu alımları yapıyor. 18 Ekimde başvuruları sona erecek.

kamu-isci-alimi.jpg

Tokat Personel Alımı

Tokat Sulusaray Belediye 3 temizlik görevlisi alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR ilanına göre 18 yaşını doldurmuş adayların minimum ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurusu 18 Ekim bitimine kadar alınıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu