Başvurular

İŞKUR 2910 TL maaşla ilkokul lise önlisan lisans personel alım ilanı 2022

İŞKUR 2910 TL maaşla ilkokul lise önlisan lisans personel alım ilanı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 2910 TL maaşla ilkokul lise önlisan lisans personel alım ilanı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 2910 TL maaşla ilkokul lise önlisan lisans personel alım ilanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 2910 TL maaşla ilkokul lise önlisan lisans personel alım ilanı

İŞKUR son haftalarda yeni ilanlarla işe alımlara katkıda yer alıyor. İŞKUR 2910 TL maaşla personel alım ilanları paylaşımı yaptı. İŞKUR ilkokul, lise, önlisans yahut lisans mezunu adaylar bu ilanlara başvuru yapabilecek. İŞKUR İEP başvuruları nasıl yapıldığı şöyle sunuldu.

İŞKUR iş başı eğitim programları kapsamı içinde 5 şehirde işçi alımı yapacağını dile getirdi. İEP programlarında eğitim görenler sonrasında iş garantili olarak yetiştiriliyor. Eğitim süresi sonlandığı zaman tespit edilen yerlerde iş başı yapılıyor.

Antalya, Edirne, Batman, Düzce ve Sakarya şehirleri alımı yapıyor.

Başvuru Genel Şartları

İşbaşı Eğitim Programlarından Yararlanma Şartları:

Belirtilen şartları sağlayan vatandaşlar işbaşı eğitim programlarına katılabilmektedir.

Kuruma kayıtlı işsiz olmak,

15 yaşını tamamlamış olmak,

İşverenin birinci yahut ikinci dereceden kan hısmı yahut eşi olmamak,

Emekli olmamak,

Programın başlama tarihinden önceki üç aylık zamanda programa başvuru yapan işverenin çalışanı olmamak,

Program başlangıcından önceki son 1 ayda uzun vadeli sigorta kollarına ait primi yatırılmamış olmak,

İş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış olmak,

Belirtilen şartları sağlayan ve programa devam etmelerine engel durumları bulunmayan öğrenciler de programlara katılabilmektedirler.

Ayrıca tarımsal faaliyette bulunanlar ile isteğe bağlı sigortalı sayılanlar, sosyal yardım, engelli maaşı ile dul ve yetim aylığı alanlar da işbaşı eğitim programından yararlanabilmektedirler.

Aşağıda verilen link adresini yeni sayfada açarak ilanlara varabilirsiniz. Açılan sayfa üzerinde ara tuşuna basmaları ile ilanlar gelecektir. Bu ilanlar anlık olarak cebine gelsin istiyorsan aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamamızı indirin.

https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=3

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu