Başvurular

İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvurusu 2022

İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvurusu

İŞKUR Temmuz Ayı 2605 işçi alımı başvuruları kabul ediliyor.

Başvurusu kabul eden 5 kamu kurumu yer alıyor. İŞKUR iş ilanlarına başvurular yalnızca elektronik ortamda yapılması gerekiyor. Her ilanın özel durumları bulunmakta olup kurumlar için detaylı olarak haberler sayfa sonunda bunun bunun yanında verilmiştir.

Karayolları Genel Müdürlüğü İlanı

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Yapımı Başmühendisliği Antalya şehrine 5 düz işçi alımı statüsünde alım yapılacaktır. Başvurusu 5 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar sürecektir.

Tarım Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İlanı

Mersin Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü 5 Tarım İşçisi (Genel) alımı yapacağını İş Kurumu aracılığıyla dile getirdi. Başvurusu devam eden ilan için son başvuru 5 Temmuz 2021 tarihi mesai bitimindedir.

Burdur Belediyesi İlanı

50 işçi alımı yapılacağı ilan edildi. İş Kurumu aracılığıyla yayına giren ilanlarla 5 Kamyon Şoförü ve 45 Beden İşçisi olmak üzere toplam 50 işçi alımı yapacağını açıklamıştır.

Türkiye Emlak Katılım Bankası İlanı

İŞKUR ile yapılan en son iş ilanı ile daimi olarak çalıştırılacak 12 banka memuru alımı yapılıyor. Türkiye Emlak Katılım Bankası aracılığıyla yapılan banka iş ilanı ile alınacak personeller daimi ve alınacak personellerde minimum 2 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Milli Savunma Bakanlığı Kamu Personeli Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı 2533 kamu personeli alımı İŞKUR üzerinden başvuruları kabul ediyor. Adaylar İŞKUR iş arayan üzerinden giriş yaparak kurum kısmına Milli Savunma Bakanlığı MSB yazarak ilanlara ulaşabilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu