Başvurular

İŞKUR 24 Şehir Personel Alımı İlanları (Maaş 3565 TL Ödenecek) 2022

İŞKUR 24 Şehir Personel Alımı İlanları (Maaş 3565 TL Ödenecek) 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 24 Şehir Personel Alımı İlanları (Maaş 3565 TL Ödenecek) ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 24 Şehir Personel Alımı İlanları (Maaş 3565 TL Ödenecek) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 24 Şehir Personel Alımı İlanları (Maaş 3565 TL Ödenecek)

İŞKUR 24 Şehir Personel Alımı İlanları Duyurusu

İŞKUR işçi alımı ile yerleşenlere 3565 TL maaş ödemesi yapacak. Bu alımlara başvuru yapıp yerleşen bireyler önce İŞKUR MEK kursu verilerek akabinde meslek bazında işe yerleştirme işlemi yapılıyor.

İŞKUR MEK Şehir Listesi

Kütahya, Uşak, Edirne, Iğdır, Batman, Elazığ, Kastamonu, Malatya, Balıkesir, Adana, Denizli, İzmir, Samsun, Bursa, Hatay, Siirt, İstanbul, Kütahya, Sivas, Kırıkkale, Çorum, Bilecik, Sakarya ve Şanlıurfa şehirleri olarak ilana çıkılmıştır.

Mesleklere Göre Branş Listesi

Çocuk bakıcısı, düz içi alımı, bilgisayar operatörü, müşteri hizmetleri asistanı, aşçı, sekreter, ön muhasebeci ve aşçı yardımcısı alımı olarak yapılacak.

Geleceğin meslekleri kurslarına katılacaklara günlük 115 TL ödeme yapılacağı üzere aylık 3565 TL maaş ödemesi yapılacak.

Mesleki Eğitim Kursları Yararlanma Şartları

Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 15 yaşını tamamlamış olmak, mesleğin gereklerine uygun olarak tespit edilen özel şartlara sahip olmak, kurumca aynı meslekte tertip edilen kursu tamamlamamış olmak, iş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak, emekli olmamak ve kurslara katılmama yönünde yaptırım uygulanmıyor olması gerekmektedir.

Belirtilen şartları sağlayan ve kursa devam etmelerine engel durumları bulunmayan yükseköğretim ve açık öğretim öğrencileri de kurslara katılabilmektedirler.

Başvuru yapacak adaylar aşağıda bulunan link adresini yeni sayfaya yapıştırarak açması gerekiyor. İŞKUR sayfası açılan bölümüne yalnızca ARA demesi yeterli olacaktır. İlanlara ulaşan bireyler ilan içeriğine girerek başvurusunu neticelendirabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu