Başvurular

İŞKUR 2 Farklı Belediye’ye Kamu Personeli Alımı İlanları 2022

İŞKUR 2 Farklı Belediye’ye Kamu Personeli Alımı İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 2 Farklı Belediye’ye Kamu Personeli Alımı İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 2 Farklı Belediye’ye Kamu Personeli Alımı İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 2 Farklı Belediye’ye Kamu Personeli Alımı İlanları

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı yapılmaya sürdürmekte. Yayınlanan son işçi alımı ilanına göre Manisa büyükşehir belediyesi İŞKUR resmi sayfası üzerinden kamu personel alacak.

Başvuruda alınacak kamu personeli olarak ilanda 1 adet Makine mühendisinin alınacağı Manisa Büyükşehir Belediyesi başkanlığınca ilana çıkarıldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere 1 adet işçi alımı İŞKUR gerçekleştirilecek.

Eskişehir Çifteler Belediyesi adı altında çalışmak isteyenler için 1 adet temizlik işçisinin alınacağı ilana sunuldu.

Başvuru Şekli ve Yeri

Resmi İŞKUR internet adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek adaylar için müracaatlar müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir. Başvurular Alo 170 hattı üzerinden de yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra 00006250892 ve 00006251675 ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Genel Ve Özel Şartlar

Manisa: En az 2 yıl deneyime sahip olma, 18 yaşı ve üzerinde olmak, minimum lisans mezunu olma şartları aranıyor.

Eskişehir: minimum ilkokul mezunu olma, 18 yaşını tamamlamış olma, 50 yaşını geçmemiş olma,  en fazla lise ve dengi okullardan mezun olma, ve gösterilen ikamet şartını taşıyor olma şartları ile kamu personelleri alınacaktır.

Başvuruda bulunacak bireylerin dikkat etmesi gereken bir şart ise iki ilanda da ikamet şartı aranmaktadır.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu