Başvurular

İŞKUR 2 Farklı Belediye 60 Yaş Kamu Personeli Alımı 2022

İŞKUR 2 Farklı Belediye 60 Yaş Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 2 Farklı Belediye 60 Yaş Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 2 Farklı Belediye 60 Yaş Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 2 Farklı Belediye 60 Yaş Kamu Personeli Alımı

Kamuya personeli alımı kapsamı içinde belediyeler ve kamu kurumları İŞKUR resmi sayfası üzerinden personel alımları yapmaya sürdürmekte. Son yayına giren ilanda 2 farklı belediye kurumuna toplamda 7 işçi alımı gerçekleştirileceği bilgisi verildi.

Çilimli Belediyesi İlanı

Yayınlamış olduğu ilana göre adı altında hizmet etmek üzere 6 adet kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Yapılan bilgilendirmede alınacak 6 birinin Su Hazırlama İşçisi olduğu altı çizildi.

Ayvacık Belediyesi İlanı

Bünyesinde hizmet etmek üzere 1 adet kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Yapılan bilgilendirmede alınacak 1 birinin Kamyon Şoförü olduğu altı çizildi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular İŞKUR resmi internet adresine girdikten sonra T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak bana uygun iş ilanları bölümünden başvuru yapabileceklerdir. Başvurular alo 170 hattı üzerinden yahut ilin olduğu il şubeliklerine yapıla bilecektir.

Başvuru Şartları

Çilimli Belediyesi

Askerliğini fiilen yapmış yahut muaf, erkek ve bayanlar için minimum 18 yaşında olma ve en fazla yaş şartı olarak en fazla 60 yaş şartı aranmaktadır. 
En az okuryazar olma en fazla lise ve dengi okullardan mezun olma şartları aranmaktadır.

Ayvacık Belediyesi

Başvuru yapacak bireyin erkek olması minimum 18 yaşında olması şartları aranmaktadır.

Belirtilen ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu