Başvurular

İŞKUR 10120 Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı 2022

İŞKUR 10120 Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde İŞKUR 10120 Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. İŞKUR 10120 Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İŞKUR 10120 Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

İŞKUR 10120 devlet işçi alımı, işçi alımı, memur alımı ve kamu personeli alımı açıklamasu yapıldı. En az ilkokul mezunu adaylar İŞKUR iş ilanları başvurusu yapabilir. KPSS şartı birden çok ilanda aranmıyor. Alımı yapan kurum listesi aşağıda sunuldu. Mavi yazan haber başlığına tıklayarak tüm detaylara varabilirsiniz. Yaş, KPSS, öğrenim durumu, başvuru şekli ve şartları önünüze gelecek.

Öğretmenevi Personel Alımı

Malatya Öğretmenevi Müdürlü kamuya personel alım ilanları yayınlanıyor. Öğretmenevi Temizlik Personeli, Resepsiyon görevlisi, destek personeli kadrolarında alınacak kamu personelleri müdürlük adı altında daimi olarak ama deneme süreli olarak işe alınacak. 9 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alınacak.

TYP Devlet Personel Alımı

TYP 10 bin kişi istihdam edecek. İstanbul Adalet Sarayı 50 kişi ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 50 kişi olmak üzere 100 kişi ile ilk alımlar başladı. Bu yeni kurum alımları 10 bin kişilik MEB alımı kadrolarından düşmeyecektir. Başvuru ekranı haberin içinde sunuldu.

Karayolları Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

TC. Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü İŞKUR ilanları yayınlayarak 8 düz işçi alımı ve kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre İstanbul, Kocaeli ve Edirne şehirlerine alım yaşanacaktir. 8 Kasım 2021 tarihinde başvuruları bitiyor.

Marmara Üniversitesi Devlet memuru alımı

Marmara Üniversitesi aracılığıyla yapılan resmi ilan açıklaması ile bünyesine İş kanunu hükümleri ile çalıştırılacak ve başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olan 50 Güvenlik Görevlisi ve 44 Temizlik Personeli olmak üzere 94 sürekli olarak kamu işçisi alınacak.

Anlık olarak tüm kamu kurum ve kuruluşu ilanlarını sayfamızdan cep uygulamamızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu