Bilgi Arşivi

İSKİ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İSKİ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İSKİ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İSKİ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İSKİ İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İSKİ‘de çalışmak isteyenlere müjde! İSKİ iş ilanları, iş başvurusu, İSKİ işçi alımı haberleri makalemizde.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, kısa adıyla İSKİ, 1981 senesinde kurulmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Farklı bir tüzel kişiliğe ve bağımsız bir bütçeye sahip bir kuruluştur.

Bu bağlamda İstanbul ilinin su ve kanalizasyon hizmetlerini yerine getirmek maksadıyla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve tek elden işletmek maksadıyla kurulmuştur.

İSKİ İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuİSKİ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İSKİ İş İlanları

İSKİ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşudur. Bu bağlanma burada çalışmak birden fazla açıdan son derece mühimdir. İSKİ’nin çalışanlarına sağladığı sosyal ve yan haklar düşünüldüğünde iş arayışında olanların hayallerini süslemektedir. Mesai saatleri 08:30 ile 17 arasıdır.

Bunun yanında çalışılan bölüme, birime ve yapılan vazifeye bağlı olarak mesai saatleri değişebilmektedir. Ayrıca İSKİ çalışanlarına yemek, servis ve kreş yardımı gibi imkanlar da sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

İSKİ’de çalışma fırsatı yakalamak için iş ilanlarına başvuru yapmanın farklı yolları mevcuttur. Bu yollardan ilki kurumun kendi internet sitesidir. Arama motoruna “İSKİ açıklamalar” yazılır. Çıkan ilk linke tıklanarak alakalı sayfaya gidilir. Burada açık iş ilanları ile alakalı açıklamalar ve nasıl başvurulacağına dair bilgiler mevcuttur.

İSKİ iş ilanları için başvurular şahsen de yapılabilir. Daha önceleri hazırlanmış resimli bir özgeçmişle birlikte kuruma gidilebilir ve iş başvurusunda bulunulabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Özel Güvenlik Görevlisi: İlgili hukuk kaideleri çerçevesinde ve genel çalışma prensipleri bağlamında kurumun, çalışanların ve diğer bireylerin güvenliğinin muhafaza edilmesindan sorumlu olan personeldir.
  • Tekniker: Su sevkiyat şebekeleri ve buna benzer birimlerde bir araya gelen arızaların, aksaklıkların giderilmesi, bu bağlamda önlemlerin alınması gibi konularda iş gören personeldir.
  • Muhasebe Elemanı: Kurumun alakalı muhasebe işlemlerinin eksiksiz sürdürülmesi maksadıyla görev yapan muhasebecidir.
  • Veznedar: Borç ödeme, bilgi alma, abonelik gibi işlemlerin yapılmasından görevli kişidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu