Müşteri Hizmetleri

İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İsbike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsbike çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İsbike müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İsbike şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İsbike müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İsbike Çağrı Merkezi Numarası

Bisiklet paylaşım uygulamaları son haftalarda bir çok büyük kent içinde çeşitli firmalar yahuthut devletin kurumsal organizasyonları aracılığıyla bireylere sunulmaktadır. İstanbul içinde de bu hizmet son haftalarda aşağı yukarı her bölgede sunulmaya başlanmıştır. Türkiye’de İstanbul içinde bu hizmeti veren firma ise İsbike olarak bilinmektedir. Çalışmanın başlangıcı 2012 yılına kadar dayanmaktadır. İlk olarak sahillerde daha çok eğlence ve zaman geçirme maksadıyla hayata geçirilmişken günümüzde ise bu hizmet ulaşım araçları yerine tercih edilmektedir. Kişiler günün her saati kolay bir şekilde bir biçimde bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Eğer bireyler, hizmet üzerinde bazı sorunlarla karşılaşırsa yapılması gereken doğrudan çağrı merkezi numarası üzerinden şirkete erişmektir.

İsbike çağrı merkezi numarası 0850 304 24 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

İsbike Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olarak anılan ISPARK, 2012 senesinde alt şifrketi olarak bu paylaşım hizmetini yaşayanlarına sunmuştur. Günümüzde ortalama 300’e yakın lokasyon ile İstanbul’un her noktasında güzel bir biçimde organize olmayı başarmışlardır. İnsanlar bu uygulamayı kullanmak istediklerinde mobil cihazlarına markanın uygulamasını indirmeleri yeterli olacaktır. Burada kısa bir kayıt olma işleminden sonra hizmeti basit bir şekilde kullanabilmektesiniz. Firmaya uygulama üzerinden abone olduktan sonra sizlere sunulan paketlere göre kullanıma başlayabilmektesiniz. Yıllık abonelikler, yahuthut direkt kullanım ödeme gibi çeşitli yollardan bireylere ödeme hizmetleri sağlamaktadır. Eğer herhangi bir sorun başınıza gelirse müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilirsiniz. Bunun yanında problemlerinize çözüm üretebilmektesiniz.

İsbike müşteri hizmetleri numarası 0850 304 24 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

İsbike Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri içinde firma, bir çok değişik yönden insanlara hizmet vermektedir. Yalnıza operatör hizmeti değil bununla birlikte şirketin hizmetleri ile ilgili çeşitli bilgiler, ödeme metotları gibi bir çok özellik de bulunmaktadır. Eğer insanlar, doğrudan operatöre bağlanarak bir sorununu bi hayli hızlıca çözüme ulaştırmak istiyorlarsa müşteri hizmetleri direkt bağlanma yapabilirler. Web site üzerinde telefon adresleri bulunmaktadır.

İsbike müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 304 24 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

İsbike Şikayet Hattı

Şikayet hattı bireylerin bu hizmetleri tercih ettikten sonra yahuthut tercih sırasında yaşadıkları poblemleri yahuthut tecrübelerini aktarabilmeleri için insanlara yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra firma, bu bildirimleri çok net bir biçimde değerlendirerek sonraki hizmetlerinde kullanmaktadır. Bunun yanında firma verdiği hizmetlerde müşterilerini çok daha mutlu ve tatmin edebilecek hale gelmektedir.

İsbike şikayet hattı 0850 304 24 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İsbike müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İsbike şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İsbike Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 304 24 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. İsbike çağrı merkezi numarasına 0850 304 24 53 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: İsbike iletişim bilgileri, İsbike telefon no, İsbike irtibat tel, İsbike canlı destek, İsbike müşteri temsilcisi, İsbike şikayet hattı, İsbike müşteri hizmetleri numarası, İsbike çağrı merkezi numarası, İsbike iletişim numarası, İsbike çağrı merkezi, İsbike müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu