Başvurular

İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları 2022

İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları

Banka iş ilanları kapsamı içinde yeni 2 farklı banka aracılığıyla yayınlandı. İş kurumu sayfası üzerinden yayına giren ilanlara göre İşbank ve Kuveyt Türk Bankası memur alımı ve işçi alımı yapılacağı 3 farklı ilan yayınlandı.

Yayınlanan ilanlarda gösterilenlere göre Kuveyt Türk Katılım Bakası ve İş Bankası hizmet etmek üzere büro memuru ve bahçıvan alımları yapılacağı ilan edilmiştir.

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası büro memuru alımı: İŞKUR üzerinden yayına giren ilanda iş bankasında bandırma Atatürk caddesi şubesine büro memuru alınacak olup alınacak adayların engelli olması ve minimum 2 yıllık işinde uzman olması son kez 30 yaşını geçmemiş olması şartı ile 00006454770 ilan numarası ile alım 7 Ocak tarihine kadar yapılacaktır. Balıkesir.

Bahçıvan Personeli Alım: yayına giren iş ilanına göre minimum ilkokul mezunu yaş şartı olmadan bahçe işleri ile uğraşacak 1 adet bahçıvanın 00006451643 iş ilan numarası ile iş bankası iş bankası blokları 1.kısım yönetimine 7 Ocak tarihine kadar alınacağı açıklanmıştır.İstanbul.

Kuveyt Türk Bankası Büro Görevlisi Alımı

Kuveyt Türk Katılım Bankası Anonim Şirketi kurumunda hizmet etmek üzere 10 büro görevlisinin minimum lise mezunu olması, bankacılıkta profesyonel olması, başarı odaklı olan ve askerlikten muaf olan bireyler içinden Kuveyt Türk Bankası Büro Görevlisi Alımı yapılacağı 00006437672 iş ilan numarası ile 29 Aralık tarihine kadar alınacağı altı çizildi. İstanbul.

Bankalar Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için bankalar işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup yukarıda hangi kurumun ilanına başvuru yapılacaksa o ilanın iş ilan numarası ile başvurular yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu