Başvurular

İş Bankası Personel Alımı Güncel 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı 2022

İş Bankası Personel Alımı 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı 2022, iş başvuruları bölümünde İş Bankası Personel Alımı 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı ile ilgili bilgi aktaracağız. İş Bankası Personel Alımı 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İş Bankası Personel Alımı 2022 İş İlanları Başvuru Ekranı Açıldı

İş Bankası Personel Alımı İş İlanları 2022 Duyurusu

İşbank işçi alımı 2022 yılı başvuru ekranı açıldı. Adayların nasıl başvuru yapabileceği sunuldu. Aşağıda sunduğumuz şartları taşıyorsanız, sayfa sonunda sunulan başvuru ekranından işlem uygulayabilirsiniz.

Uyruk;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Askerlik;

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en erken 2022 Kasım ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2022 Ocak ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Sağlık;

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Hizmet Yükümlülüğü;

Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil;

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Eğitim;

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerden en geç 30.06.2022 saygınlığıyla mezun olmak.

Yaş;

10.01.2022 tarihi saygınlığıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.( 10 Ocak 1992 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.).

Yabancı Dil;

Çok iyi derecede İngilizce bilmek, değerlendirme sürecinde yapılacak yabancı dil testinde gerekli başarıyı göstermek. Açıklama penceresinde bulunan ve geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birisine sahip olanlar, online yabancı dil testinden muaf tutulur.

Katılım;

Bankanın yaptığı Sistem Uzmanı değerlendirme merkezi aktiviteleri yahut herhangi bir mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve önceden yapılan Sistem Uzmanı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Başvurusu ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu