Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, müşteri hizmetleri bölümümüzde İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ile alakalı bilgiler paylaştık. İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yazımızın detayları..

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İş Bankasımüşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet devrinde çok eski zamanlarda özel sermaye ile kurulmuş olan ilk banka Türkiye İş Bankasıdır. Çok eski senelerda İzmir İktisat Kongresinin yapılmasından sonra 26 Ağustos 1914 tarihinde İş Bankası kurulmuştur. Bankanın sermayesi olan 1 milyon lira değerinde olan sermayenin ödenmiş olan kısmını meydana getiren 250 bin liralık bölümün tam anlamıyla hepsi Atatürk aracılığıyla ödenmiştir. Ödenmiş olan bu para Kurtuluş Savaşı sırasında kullanılması için Hindistan da bulunan müslümanların kendi aralarında toplamış oldukları paranın kalan kısmı idi. Aynı yıl içinde bankanın pay senetlerinin tam anlamıyla 5 il içinde satılması neticesinde sermaye 410 bin liraya kadar ulaşmıştır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İş bankasının kuruluşunda yapılan ana anlaşma içinde bulunan amaçlar içinde sanayi, tarım, bayındırlık işleri, nakliyecilik, madencilik, sigortacılık, turizm, ihracat, enerji üretimi ve sevkiyatı alanlarında her türlü olanakları sağlamanın bunun yanında iştirakte bulunmak gibi durumlarda yer almaktaydı. Bu bankanın ilk yönetim kurulunun başkanı Mahmud Soydan olmuştur. Kurulun üyeleri ise Ali Kılıç, İhsan Bey, Rahmi Köken, Rasim Başaran, Salih Bozok ve genel müdür Celal Bayar’dan meydana gelmektedir. 12 Eylül harekatı ardından CHP kapatılmış ve Atatürk’ün hisseleri hazineye geçmiştir. Zamanın ilerlemesi ile İş Bankası çok daha yüksek gelişmeler göstermiştir. İki şube ile başlayan İş bankası gün geçtikçe kendini son derece geliştirerek çok daha yüksek büyümüştür ve nerede ise bütün ilçelerde bir şubesi bulunacak kadar yaygın bir hal almıştır.

İş Bankasının Ortak Olduğu Kuruluşlar

Türkiye İş Bankası teknolojinin de gelişmesi ile çok daha yüksek derecede kendini geliştirmektedir. İş bankasını ortak olduğu birden fazla kuruluş bulunmaktadır. bunların en başında bulunanlar, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Türkiye Şeker Fabrikaları, Soda Sanayi, Türk Dış Ticaret, TEZKAN Takım Tezgahları Sanayi ve Ticaret Şirketi, Türkiye Petrolleri AO, Bakır Sanayi, Milli Reasürans, İpek İş Mensücat Taş gibi kuruluşlar Türkiye İş Bankası kapsamı içinde bulunmaktadır. Türkiye İş Bankası yapmış olduğu tüm çalışmaları ile en güvenli hizmetleri sunmakta olup genelde çok fazla tercih edilmektedir.

İş Bankası müşteri hizmetleri direk  bağlanma için ilk olarak İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 02 02 aranmalı. Ardından telesekreter konuşmaya başlayınca 0 tuşunu tuşlayın. Böylelikle İş Bankası Müşteri Hizmetleriyle beklemeden direk görüşmeye başlayabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
444 02 02 -> 0

Arama Kelimeleri: iş bankası müşteri hizmetleri bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri, iş bankası müşteri hizmetleri numarası, iş bankası müşteri hizmetleri bağlanma 2018, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018, iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma, iş bankası müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu