Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İş Bankası çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İş Bankası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1924 senesinde Atatürk’ün yönergeleri ile kurulmuştur. İlk ulusal banka olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bin 281 şubenin bunun yanında 6 bin 568 bankamatik ile günümüzde faaliyetlerini sürdüren banka bunun yanı sıra da yurt dışında da 22 şube ile hizmet vermektedir. 24 binden fazla çalışanı ile sektöründe bi hayli mühim bir yer edinen banka hem bireysel hemde kobi hizmetleri ile aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sürekli olarak Arge çalışmalarını sürdüren ve gelişmiş teknolojiyi başarılı bir biçimde uygulayan tüm bunların yanında da müşteri güvenliğini ön planda tutarken yüksek müşteri tatminiyetini amacı olan banka milyonlarca insana en bi hayli hızlı ve kaliteli bir biçimde hizmet sağlamaktadır.

İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en mühim ve en büyük bankalarından biri olma özelliğine sahiptir Türkiye İş Bankası. İşlem yapacağınızda Türkiye İş Bankası İletişim 444 lü numarası yerine Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisi numarasını arayarak yaptırabilirsiniz. Telefon bankacılığı aracılığıyla çağrı merkezi numarasını arayarak birden çok işlemi yapabilmeniz olabilecek olmaktadır. Yurt içi aramalardan 0850 ile başlayan numarayı arayabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden de bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yurt dışından yapacağınız aramalarda başına +90 ekleyerek aramanızı yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası telefon no için aşağıda yazılan çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Türkiye İş Bankası ile ilgili istek ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz ayrı bir numarası bulunmaktadır.

Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 724 0 724

Müşteri Temsilcisine bi hayli hızlı bir biçimde bağlanmak için menü geçişleri için aşağıdaki numaraları sırasıyla tuşlayabilirsiniz.

5 – 9 – 5 – 2

Türkiye İş Bankası İstek ve Şikayet Numarası:
0212 316 04 04

Sanal ortamda Türkiye İş Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz için bir iletişim formu da mevcut, aşağıda verdiğimiz linkten her türlü hususta destek talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İletişim Formu

Arama Kelimeleri: iş bankası iletişim bilgileri, iş bankası telefon no, iş bankası irtibat tel, iş bankası canlı destek, iş bankası müşteri temsilcisi, iş bankası şikayet hattı, iş bankası müşteri hizmetleri, İş Bankası çağrı merkezi numarası, İş Bankası müşteri hizmetleri numarası, İş Bankası iletişim numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu