İnternet

iPhone Telefonlarda Bildirimler Nasıl Kapatılır (Bildirimleri Gizleme)

iPhone Telefonlarda Bildirimler Nasıl Kapatılır (Bildirimleri Gizleme), faydalı bilgiler bölümümüzde iPhone Telefonlarda Bildirimler Nasıl Kapatılır (Bildirimleri Gizleme) ile alakalı detayları verelim istedik.. iPhone Telefonlarda Bildirimler Nasıl Kapatılır (Bildirimleri Gizleme) arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

iPhone Telefonlarda Bildirimler Nasıl Kapatılır (Bildirimleri Gizleme)

  • 1 İphone Bildirimleri Gizleme
  • 2 iPhone bildirimler nereden kapatılır?

Günün büyük çoğunluğunu elimizde geçiren telefonlarımızda mesajlaşma durumlarında veya mail vs geldiğinde bildirimler geliyor. Birçok kişi bu bildirimleri kapatmak istiyor fakat iphone bildirim nasıl kapatılır bilmediğinden dolayı bu işlemi yapamıyor. İphone telefonlarda bildirimleri kapatmak düşündüğünüzden daha basit.

Günün büyük bölümünde elimizden düşürmediğimiz cep telefonumuzun ekranı sosyal platform ve çeşitli uygulamaların bildirimleri ile dolup taşabiliyor. Gelen bildirimlerden bir çok kişi rahatsız oluyordur. Heleki olur olmadık yerlerde ve zamanlarda gelen bildirimler insanı bir hayli sinirlendirebiliyor.

İphone Bildirimleri Gizleme

iPhone’da istediğiniz bildirileri kapatabilir yalnızca uygulamayı kullanırken gelecek biçimde ayarlayabilirsiniz.

Olur olmadık zamanlarda gelen bildirimleri gizlemek için aşağıdaki görsel anlatımdan faydalanabilirsiniz.,

iPhone bildirimler nereden kapatılır?

  1. iPhone cep telefonundan ayarlar > bildirimler menüsüne giriş yapın bildirim gelmesini istemediğiniz uygulamaların bildirimlerini buradan kapatabilirsiniz.

Görsel Anlatım

blank
İphone bildirimleri kapatmak
blank
iphone bildirim ayarları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu