Müşteri Hizmetleri

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu paylaşımımızda iphone çağrı merkezi numarası, iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone şikayet, iphone müşteri hizmetleri numarası gibi konular ile ilgili bilgi vereceğiz.

iphone çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde iphone müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

iPhone Çağrı Merkezi Numarası

Iphone, ortalama 11 yıl önce 9 Ocak 2007 tarihinde Steve Jobs aracılığıyla piyasaya sürülerek o zamanda teknoloji olarak büyük bir sükse yakaladı. Iphone aynı başarısını devam eden senelerda da sağlayarak her geçen gün kendini bir adım daha ileriye götürdü. Mobilde birden çok yeniliği başarıp telefon teknolojisini hep üst düzeylere taşıyan iphone ios işletim sistemini tercih ederek rakiplerinden değişik bir avantaj elde etmeyi başarıyor. Yıllarca ios mu android mi tartışmalarına takılmadan yoluna devam eden Iphone yüksek satış hacimlerini yakalayarak global ticaret piyasasına ve marka değerinde üst sıralarda kendine yer buluyor. Tüm bu başarılarla birlikte iphone telefonlarda bazı temel sorunlarla karşılaşılabilmektedir. iphone çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

iPhone Wifi Sorunu Bağlantı Hatası ve Çözümü

Iphone telefondan hücresel ağa veya wifiye bağlanırken arada bir sorun yaşanabilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında ilk olarak 30 saniye uçak modunu açıp açıp ardından kapatarak tekrar bağlanmayı deneyiniz. Sorun düzelmezse ikinci adım olarak bağlanmaya çalıştığınız wifi ağını unut seçeneğini tıklayarak wifi ağını unutma işlemini uygulayın. Ardından wifi ağına tekrar bağlanmaya çalışın. Bu işlem neticesinde da sorun düzelmezse Ayaralar -> Genel -> Sıfırla adımlarını takip ederek Ağ Ayarlarını Sıfırlayın seçeneğini seçerek ağ ayarlarınızı sıfırlayın.  Tüm bu aşamalardan sonra sorunun düzelmesi gerekmektedir. Halen sorunun devam etmesi durumunda donanımsal sorun veya bağlanmak istediğiniz modem cihazında bir problem yaşanabilir.

iPhone Aşırı Pil Tüketimi Sorunu ve Çözümü

Iphone de sık karşılaşılan durumlardan bir diğeri olan de aşırı pil tüketimi sorunudur. Bu sorun genelde cihazı fazla yoran uygulamaların cihaza yüklenmesi ardından ortaya çıkmaktadır. Çözüm olarak hangi uygulamanın cihazınızı yorduğunu bularak arka planda çalışmasını engellemelisiniz. Bu işlem için Ayarlar -> Pil bölümüne giriş yaparak hangi uygulamanın cihazınızı ne kadar yorduğunu inceleyiniz. Sık kullanmadığınız uygulamaların telefon şarjını çokça tükettiğini fark edebilirsiniz. Cihazınızı yoran uygulamaları belirledikten sonra Ayarlar -> Genel -> Arka plan uygulama yenileme adımlarını takip ederek belirlediğiniz uygulamaların arka planda çalışmasını engelleyiniz.

Unutmadan söylemekte yarar var ki iphone poblemlerinı en aza indirgemek için güncellemeleri sürekli olarak takip ediniz. Ek olarak güncellemeden önce telefonunuzun yedeğini almayı sakın unutmayınız.

iPhone Müşteri Hizmetleri Numarası

iPhone Müşteri Hizmetlerini ücretsiz olarak sabit hattan arayabilirsiniz. Eğer sabit hattınız mevcut değilse iPhone müşteri hizmetleri numarası için cep telefonunuzdan yerel ücretler karşılığında gösterilen numaradan varabilirsiniz.

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
00800 448 829 878 (sabit hat-ücretsiz)
0 (216) 282 15 11 (cep telefonu iletişim-yerel ücretler)

Arama Kelimeleri: iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone telefon numarası, iphone şikayet, iphone teknik servis numarası, iphone iletişim, iphone müşteri hizmetleri numarası, iphone şikayet hattı, iphone çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu