İnternet

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum, mobil hatlar bölümünde İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

Turkcell-Vodafone-Turk Telekom hangi operatör müşterisi olursanız olun herkesin başına gelen sıkıntılar içindedır. Bu problemler genelde yeni telefon alımlarında yada kullanmış olduğunuz sim kartınızı değişik bir mobil cihaza takıldığın da bu problemler ile karşılaşılacağı gibi kullanmış olduğunuz GSM operatör şirketin yapmış olduğu bir çalışma kaynaklı ve kullanmış olduğunuz telefonunuzun internet ayarları ile alakalı İnternet Sorunu yaşayabilmektesiniz. İnternetim var ama telefon internete girmiyor sorununun yaşanmasına neden olan bazı unsurlar olmakta olup, çözümü için uygulayabileceğiniz bazı seçenekler bulunmaktadır.

Telefon İnternet Ayarları Yapma

  İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

Eğer internetiniz yoksa Bedava internet sayfasında size göre armağan GB kampanyaları var. Bu kampanyalar GSM operatörünüze ait güncel fırsatlardır.

Aşağıda siz değerli okurlarımız için yazmış olduğumuz İnternet Ayarları adımlarını sayesin de yaşamış olduğunuz problem yani sorunu çözebilirsiniz. Turkcell Vodafone yada Türk Telekom İnternet Ayarları aşağıdaki gibidir.İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

Turkcell internet Ayarlar

  • Ayarlar –> Diğer ayarlar –> Mobil ağlar –> Erişim noktası adları bölümünden Yeni APN oluştur‘a dokunun. Açılan sayfada Ad kısmına “Turkcell Internet”, APN kısmınada “internet” yazıp kayıt edin. Ardından mobil veriyi tamamen kapatıp tekrar aktif hale getirin.

Vodafone internet Ayarları

  • Ayarlar –> Diğer ayarlar –> Mobil ağlar –> Erişim noktası adları bölümünden Yeni APN oluştuırun. Ad kısmına “Vodafone Internet”, APN kısmına ise “internet” yazıp kayıt edin. Ardından oluşturduğunuz yeni apn’i seçin.

Türk Telekom internet Ayarları

  • Ayarlar –> Diğer ayarlar –> Mobil ağlar –> Erişim noktası adları bölümünde Yeni APN oluştura dokunun. Ad kısmına “Avea Internet”, APN bölümüne“internet” yazıp kayıt edin.

İnternetinizin olmasına rağmen kullanamıyorum gibi sorunlar ile yaşayan insanlar için kesin çözüm APN Ayarları; Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, kullanmış olduğunuz mobil cihazınızı kapatıp yeniden başlatmanızın ardından problem çözülecektir. İnternetinizin olmaması durumun da internete giriş yapamazsınız. Konu ile alakalı sorularınızın olması durumun da yorum bölümüne soru ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

İnternet ayarları hususunda teknik destek yahut gereksiniminiz olan bilgi için yorumlar bölümünden bizlere varabilirsiniz.

Etiketler

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum internete giremiyorum turk telekom internet ayarları turkcell internet ayarları vodafone internet ayarları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu