İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma

tarafından
7
İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma

İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma, blog bölümümüzde İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma ile ilgili bilgi topladık.

İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma

Yeni güncelleme ile hikayede IGTV videolarını paylaşabilir ve farklı medya türleri ile doldurabiliriz. Böylelikle instagramdaki videoyu hikayede paylaşma, uzun reels videosunu hikayede paylaşma, instagram reels videoyu hikayede paylaşma gibi konulara açıklık gelmiş oldu.

Bu yeni güncellemede, kullanıcıların hikayelerinde bir video paylaşmaya çalıştıklarında seçebilecekleri bir seçeneği daha var. Daha önce sahip oldukları daha kısa bir Hikaye videosu, Instagram gönderisi yahut başka bir web sitesine bağlantı gibi üç seçenek içinden seçim yapmak yerine artık daha uzun bir makara yahut IGTV videosu yükleyebilirler.

Kullanıcılar, videolarını doğrudan IGTV uygulamasından bağlayabilecek ve normal Instagram gönderileriyle aynı ufak resim ve açıklama seçenekleriyle Hikayelerinde paylaşabilecekler. Instagram hikayeleri sürekli olarak olarak geliştirilmekte ve yeni bir özellikle güncellenmektedir. Instagram hikaye, kısa videolar paylaşmanıza ve resim göndermenize olanak sağlayan bir özelliktir. Kullanıcılarına keyifli bir deneyim yaşatmak için en yeni özelliklerle geliyor.

Instagram story’de video yayınlamak son haftalarda tanıtıldı. Video 3 saniyeden 60 saniyeye kadar uzunlukta olabilir ve fotoğraf yahut video olarak paylaşılabilir. Ayrıca, kullanıcıların hikayelerinde 1 dakikadan 1 saate kadar sürebilen uzun videolar yayınlamalarına olanak tanıyan makaralar adı verilen yeni bir detaya sahiptir.

İnstagramdaki videoyu hikayede paylaşma işlemini ise, paylaşmak istediğiniz reels yahut videonun sağ üzerinde bulunan üç tıka basarak hikayede paylaş butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.