İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2024

tarafından
9
İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2024

İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2024, blog bölümümüzde İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2024 ile ilgili bilgi topladık.

İnstagram Toplu Takip Etme Kodu 2024

  • İnstagram Toplu Takip Etme
  • İnstagram Toplu Takip Etme Kodu Nedir

Selamlar, instagram toplu takip etme kodu 2024 başlıklı konumuzla sizlerleyiz. İnstagram toplu takip etme 2024 için ne yapmanız gerektiğini söz edeceğiz ve gerekli kodu sizlerle sunacağız.

Öncelikle websitesi üzerinden instagram’a girin.

İnstagram Toplu Takip Etme

Buraya dikkat ama app uygulamadan değil websitesi üzerinden girmelisiniz. Daha sonra güzel takipçili bir hesap yakalayın takipçilerine tıklayın.

Sonra takipçi bölümündeyken ctrl+f12 yapıp aşağıdaki kodu kopyalayıp oraya yapıştırın ve otomatik takip etmeye ekranlara gelecektır.

Baştan söylemeliyim, bildiğiniz üzere toplu takip uygulayabilirsiniz arkadaşlar. Lakin yine bildiğiniz üzere instagram günlük limitleri mevcut bunları çok aşarsanız engel yersiniz. Her şeyin azı yarar çoğu zarar. Bunu da abartmadan kullanmalısınız engel yememek için.

İnstagram Toplu Takip Etme Kodu Nedir

KOD: 

“var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); } “

Evet, instagram toplu takip etme kodu yukarda gördüğünüz koddur. Siz de bu instagram toplu takip etme kodunu tercih ederek pratik bir biçimde hesabınızı kasabilirsiniz. Instagram takip limitlerine dikkat ettiğiniz sürece maksimum verimle hesabınızı geliştirebilir ve böylece güzel bir takipçi kitlesi yakalayabilirsiniz.

İnstagram toplu takip etme işlemi, takipçi kasmanın en güzel yollarından biri olma özelliğini taşır. Eğer hesabınız biraz göze hitap eden ve bireylerin dikkatini çekebilecek bir hesapsa böylelikle güzel takipçi dönüşleri edinebilirsiniz.