Başvurular

İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise) 2022

İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise) 2022, iş başvuruları bölümünde İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise) ile ilgili bilgi aktaracağız. İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise)

İnönü Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden paylaşımı yaptı.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre İnönü Üniversitesi 6 makine teknolojisi teknisyeni, 7 elektrik teknisyeni, 1 ahşap doğrama teknolojisi teknisyeni, 1 sıvacı, 2 kepçe operatörü, 4 inşaat boyacısı, 1 ahşap çatı ustası, 3 beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi, 1 fayans, seramik ve karo döşemecisi alımı ile birlikte toplam 26 kamu personeli alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak. En az ortaöğretim mezunu olmak. Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına sağlık yönünden herhangi bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Türk ceza kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen devle güvenliğine karşı suç işlememiş olmak. Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak şartları aranıyor.

Gereken Belgeleri

Nüfus cüzdanı, askerlik durum belgesi, son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair belge, adli sicil kaydı, mezuniyet belgesi, detaylı fotoğraflı özgeçmiş belgeleri başvuruda aranmaktadır.

Başvurusu nasıl yapılıyor?

Başvurusu 24 Ağustos 2021 de başlamış olup en geç müracaatlar 29 Ağustos 2021 de bitmiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Malatya ilini seçerek iş yeri türünü kamu seçtikten sonra İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu