Başvurular

İnönü Belediye en az ilkokul mezun 2 personel alıyor 2022

İnönü Belediye minimum ilkokul mezun 2 personel alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde İnönü Belediye minimum ilkokul mezun 2 personel alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. İnönü Belediye minimum ilkokul mezun 2 personel alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İnönü Belediye minimum ilkokul mezun 2 personel alıyor

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı aracılığıyla İŞKUR ilanı ile yeni minimum ilkokul mezunu 2 kamu personeli alımı yapılacak. Belediye bünyesine alınacak personeller işçi olarak geçici alınacaklar ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. 

Belediye iş ilanına en fazla lise mezunu adaylar başvuracak

Belediye iş ilanına başvuracak kadın ve erkek adayların;

Yaşının 18 den büyük olması,

nonu-isci.jpg

Adayların en fazla lise mezunu olması,

Başvuruda bulunacak adayların tercihen İnönü beldesinde ikamet etmesi şartları bulunmakta.

Başvurular Eskişehir İŞKUR il müdürlüğü ilan no ile yapılacak

Başvuru yapacak bireylerin 00005948113 Eskişehir İŞKUR il müdürlüğü ilan numarası ile 29 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden yahut alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru işlemleri sonrasında işe alınacak personeller 30 Mart 2021 tarihinde İnönü Belediye Başkanlığında yapılacak kura ile belirlenecektir.

Başvuru şartlarını taşıyarak başvuru yapan bütün kamu personeli adayları başvuru sonrasındaki işleyen süreçle alakalı İnönü Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden takip edebileceklerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu