Müşteri Hizmetleri

İninal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İninal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İninal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İninal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İninal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İninal çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İninal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İninal şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İninal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yeni nesil ödeme yöntemi olarak 2012’de kurulan İninal, MasterCard, Paypal, Migros, PTT, D&R ve Teknosa ile yaptığı işbirliği neticesinde Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Piyasada ön ödemeli kart olarak geçmektedir. Banka hesabı gerekmeden, herhangi bir anlaşma gerekmeden anında kartı edinip bakiye yükleyebilir, alışveriş uygulayabilirsiniz.

İninal Kart’ınıza PTT şubelerinden, PTT ATM’lerinden, tüm Migros şubelerinden, ING Bank ATM’lerinden, ParaMara uygulamasından ve İninal kartlar arası transfer yaparak bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca dile getirdiğimiz yerlerden kartı temin edebilirsiniz. İninal Kart ücreti tek sefere mahsus 5 TL’dir.

İninal Çağrı Merkezi Numarası

İninal bir yeni nesil ödeme platformu olup, 2012 senesinde hayata geçirilmiştir. Bu platform ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilere temel düzeydeki finansal bankacılık hizmetini sağlamak amaçlanmıştır. İninal Multinel UP’in bir iştiraki olup, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)’ndan 2017 senesinde elektronik faaliyet izni almıştır. Yine 2017 senesinde yirmi binden fazla satış noktasında ( PTT iş yerleri, D&R Pratik İşlem, KİM Market, Teknosa, Migros, ŞOK Market ve Vatan Bilgisayar) ön ödemeli kart ve mobil cihazlar için geliştirilen İninal Cüzdan uygulaması ile hizmet vermeye başlamıştır. İninal kart kullanıcıları ATM noktalarından veya 75 binden fazla perakende noktalarında kartlarına veya hesaplarına bakiye yüklemesi yapıp bu yükledikleri bakiyeleri dünyanın herhangi bir yerinde sanal ve fiziki olarak alışveriş yapabiliyorlar. İninal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

Basit, düşük maliyetli ve güvenilir bankacılık faaliyetleri hizmetini sunan İninal, sunduğu hizmetler ve bulunduğu sektöre bundan dolayı bi hayli riskli bir bölgededir. İninal müşteri hizmetleri merkezi bu riski azaltmak ve oluşabilecek her türlü sorun da yanınızda olmayı amaçları arasına dahil etmiştir. Bankacılık faaliyetleri üzerine eğitim görmüş ve uzman kadromuz ile sizlerin karşı karşıya geldiğı problemlere veya İninal kart ile alakalı tüm merak ettiğiniz sorulara yanıt vermek için yedi gün 24 saat hizmet vermekteyiz. 0850 311 77 01 telefon numarasını arayabilir ve dileğiniz hususta İninal kart ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi İninal müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İninal 2018 senesinde 3 milyon kullanıcıya ulaşma potansiyeli göstermiştir. Bu nedenle yapılan işlem sayısı da gün geçtikçe artmakta ve bu da müşteri hizmetlerine duyulan güveni arttırmaktadır. Ayrıca İninal, kart müşterilerini bekletmemek amacı ile seli yanıt sistemini devreye sokmuştur. İninal müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kullanıcılar sesli yanıt teknolojisinden faydalanıp yapmak istedikleri işlemi bir kaç kelime ile anlatabilirler. Bunun yanında sistem sizi en yetkili insana aktaracaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İninal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

İninal Şikayet Hattı

Kullanıcı tatminiyetini yüzde yüz önemseyen İninal, oluşturduğu İninal Şikayet Hattı ile siz kıymetli kullanıcıların öneri, dilek, istek, talep ve şikayetlerini göz önünde bulundurur ve yeni düzenlemeler yapıldığında sizlerin görüşlerini ön planda tutar.

İLETİŞİM

Müşteri Hizmetleri:  0850 311 77 01
E-mail: [email protected]

İninal Kart’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, satın alma öncesi destek alabilir, kartınızın kullanımında yaşadığınız tüm problemlere çözüm bulabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir geri dönüş alabilirsiniz.

İninal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 77 01

Arama Kelimeleri: ininal iletişim bilgileri, ininal telefon no, ininal irtibat tel, ininal canlı destek, ininal müşteri temsilcisi, ininal şikayet hattı, ininal müşteri hizmetleri numarası, ininal çağrı merkezi numarası, ininal iletişim numarası, ininal çağrı merkezi, ininal müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu