Müşteri Hizmetleri

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ING Bank çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde ING Bankmüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

ING Bank, 17 Aralık 2007 tarihinde Oyak Bank’ın ING Grubu’na satılmasıyla kurulmuştur. 7 Temmuz 2008 tarihinden bu yana ING Bank, yurdumuzda hem bireysel bankacılık alanında hem de kurumsal bankacılık alanında hizmet vermektedir. ING Bank’ın sloganı şu biçimdedir: “Eski köye yeni adet”. Ayrıca tüm para transfelerinde gerektiğinde girmeniz gereken ING Bank SWIF kodu şu biçimdedir: “INGBTRIS”.

ING Bank, yurdumuzda adını çok fazla duyurmuş, gözde markalardan biri haline gelmiştir. Yaptığı kampanyalar, güncel üyelerinin yüzünü güldürecek yüksek faiz oranları ve daha nicesiyle hizmetlerine devam etmektedir. ING Bank’ın Türkiye genelinde toplam 275 şubesi bulunmakta, bunun bunun yanında 1615 adet de ATM’si bulunmaktadır.

Yıllar geçtikçe gelişmesine devam eden banka üyelerine ülkeler arası standartlarda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Her yerden bi hayli hızlı ve kolay finansman destek sunmayı amacı olan İng Bank büyümesine devam ederken üyelerinin beğenisini kazanmaktadır.

Müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçları ışığında en iyi hizmeti en uygun sayılarla sunmayı amacı olan banka bünyesinde çalışanları ile daima pratik bir kanalda ve zamanda işlemleri tamamlamasını sağlamaktadır.

İng Bank Çağrı Merkezi Numarası

Türk ekonomisine pozitif katkı sağlamayı amaçlarken her kesimden insanın bireysel ve kobi gibi alanlarda mali problemlerini aşacak en sağlam yoldan finansman hizmetleri sağlamaktadır. Gün geçtikçe büyüyen ve Türkiye de bankacılık sektöründe önder olma ışığında çalışmalarına devam ederken müşteri tatminiyetine de önem vermektedir.

Hem dünya çapında hemde ülke çapında projelere destek veren bunun bunun yanında turuncu kalpler ve iyiliğe gönül ver gibi projeler ile insanlığa hizmet etmeyi ve daima iyiyi aşılayan bir bankadan öte olmaya çalışmaktadır.

İng Bank mali sorumluluklarını yerine getiren ülke ekonomisine katkı sağlayan ve daima hizmet prensibiyle çalışan bankacılık sektöründe büyümeyi ve insanlara hizmet etmeyi amacı olan bir bankadır.

Yurdumuzda birden çok atm si ile bunun yanı sıra şubeleri ile üyelerine destek veren ve işlevsel olmaya çalışan İng Bank Türkiye de varlığını kuvvetli bir biçimde sürdürmektedir.

İng Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm bankacılık işlemlerini basit bir şekilde yapabilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulanabilir, şifre talep ve şifre değiştirme işlemlerinizi yapabilir, kredi ve kart başvurularınızı uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden ve aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla ING Bank ile ilgili istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

İng bank müşteri hizmetleri ilişkisine bi hayli önem verdiğinden dolayı müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman erişebileceğiniz biçimde hizmete sunmuştur. Yaşadığınız poblemleri veya almak istediğiniz bilgileri kısa yoldan ve bi hayli hızlı bir biçimde alabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası 0850 222 06 00 nı kullanabilirsiniz.

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 0 600

ING Bank İletişim Formu

Arama Kelimeleri:  ing bank iletişim bilgileri, ing bank telefon no, ing bank irtibat tel, ing bank canlı destek, ing bank müşteri temsilcisi, ing bank şikayet hattı, ing bank müşteri hizmetleri, ing bank çağrı merkezi, ING Bank müşteri hizmetleri numarası, ING Bank çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu