Bilgi Arşivi

Inditex İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Inditex İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Inditex İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Inditex İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Inditex İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Inditex’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Inditex bünyesine dahil olup Inditex’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Inditex işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Inditex’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1985 Yılında kurulan Inditex, Dünyaca tanınmış hazır giyim markalarından bazılarını adı altında barındıran bir moda topluluğu. İspanya merkezli Inditex, Zara, Bershka ve Pull & Bear gibi tanınmış bazı hazır giyim perakende markalarını bir çatı altında toplamıştır.

Zara markasının kurulması ile temelleri atılan Inditex, ardındandan çeşitli yaş grupları ve kesimlere yönelik farklı koleksiyonları bulunan markaları da piyasaya sürerek bunları tek bir topluluk altında kurmak amacı ile kuruldu.

Dünya genelinde tüm markaları ile toplam 7.300’den fazla mağazası bulunan Inditex, 100.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Dünya’nın en büyük moda topluluklarından birisi olan Inditex 20 Milyar Euro’yu aşan yıllık geliri ile alanında öncü firmalar içinde bulunmaktadır.

Inditex İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuInditex İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Inditex İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İspanya merkezli olan Inditex, ülkemizdeki personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmedir. Firma’nın ihtiyaçları ışığında açılan iş ilanlarını bu platform üzerinden yayımlayan Inditex’in iş ilanlarına kariyer.net adresi üzerinden basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Inditex’in kariyer fırsatlarından yararlanmak için yapmanın gereken tek şey kariyer.net adresine giderek bir üyelik oluşturmak. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak basit bir şekilde üyelik işlemlerinin tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra hesabınıza girmeli ve en güncel bilgi ve tecrübelerinizden bir araya gelen bir özgeçmişi bu hesaba yüklemelisiniz. CV yüklemeniz tamamlandıktan sonra Inditex’in paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarına tek tıklama ile basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz kariyer.net adresine gitmeden aşağıda siz değerli okurlarımız için oluşturduğumuz linkler ile Inditex iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Inditex İş İlanları

Dünya’nın en büyük moda firmalarından birisi olan Inditex, adı altında barındırdığı çok sayıda farklı marka ile çok geniş bir yelpazede kariyer fırsatı sunuyor. Gerek genel merkezde gerek alt kuruluşlarında adaylara yükselme fırsatı sunan Inditex, özellikle moda alanında kariyer hedefi olan adaylar için önemli bir alternatif.

Inditex’in paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarını ve başvuru koşullarını güncel olarak takip etmek için sitemizi sürekli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Adana-Mersin Satış Danışmanı & Kasiyer Adana,Mersin Başvur
İstanbul Satış Danışmanı & Kasiyer İstanbul Başvur
Samsun Satış Danışmanı & Kasiyer Samsun Başvur
Ankara Satış Danışmanı & Kasiyer Ankara Başvur
Antalya Satış Danışmanı & Kasiyer Antalya Başvur

Daha fazla Inditex iş ilanı için tıklayın.

Inditex iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu