Müşteri Hizmetleri

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Index Bilgisayar yani İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989 senesinde kurulmuş bilgisayar ürünleri ve bileşenlerini tedarik ve sevkiyatını yapan bir firma olarak kurulmuş, faaliyetlerini sektörünün önderi konumunda sürdürmektedir. Index Bilgisayar dünya üzerinde bulunan 200’den fazla markanın ürünlerini ülkemize getirip sevkiyatını ve satışını üstlenmektedir.

Index Bilgisayar’ın ve grup şirketlerinin tamamının ürün kategorileri şu biçimdedir; Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Sunucular, Yazıcılar, Çevre Birimleri, Oem Ürünleri, Yazılım Orta Boy Sistemleri, İletişim Ürünleri, Bilgisayar/Tablet Ürünleri, Telefon/Tablet Aksesuarları, Sarf Malzemeleri, Taşınabilir Veri Depolama Medyası, Aksesuarlar, Kağıtlar, Kurumsal Ağ Sistemleri, Ağ Ekipmanları, Yapısal Kablolama Ürünleri, Kurumsal Santral Hizmetleri, Ağ Güvenliği Çözümleri, ADSL ve KOBİ, İletişim Çözümleri, Elektrikli Ev Aletleri, Oracle Çözümleri, Kurumsal Baskı Çözümleri, Servis Yedek Parça Çözümleri, OTVT Çözümleri, Lojistik Taşımacılık.

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi Numarası

Yaşadığımız yüzyılda gerçekleşen gelişmeler, artık hemen hemen her türlü iş yapış sürecinde teknoloji ürünlerinin kullanımını gerekli kılmaktadır. Teknoloji ürünlerinin kullanıldığı sektörler artık çok daha bi hayli hızlı ve verimli ürün ve hizmet üretimi gerçekleştirebilmektedir. Bu teknolojilerin kullanımını olabilecek kılan en büyük etken ise gelişmiş bilgisayar sistemleridir. İster endüstriyel ister kişisel kullanımda bilgisayar sistemleri bireylerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Index Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. çeşitli bilgisayar şirketlerine bilgisayar ve tablet ürünler, iletişim ürünleri, yazıcılar, çevre birimleri ve bilgisayar parçaları ve yazılım gibi ihtiyaç duyabilecekleri bütün ürünleri sağlama amacını taşımaktadır. Müşterilerine sağladığı bir diğer mühim işlevi ise iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kişiliği oluşturmaktır. Index Bilgisayar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Index Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

Farklı teknoloji ürünleri gamına sahip ve 8 şirketi bünyesinde bulunduran Index Holding bünyesi altında faaliyetlerini gerçekleştiren markamız, bilgisayar ve tablet ürünler, iletişim ürünleri, yazıcılar, çevre birimleri, bilgisayar parçaları ve yazılım alanlarında üyelerine hizmet sağlamaktadır. İstek ve şikayetlerinizle alakalı bizlerle bulunacağınız paylaşımlar şirketimizin gelişimi ve sizlere vereceğimiz hizmetin değerini arttırmak yönünden oldukça önem arz etmektedir. Bize çağrı merkezimizle görüşme sağlayarak ulaşabileceğiniz gibi, dilerseniz [email protected] adresine mesajını ileterek soru ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Index Bilgisayar müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Index Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerimizin sunduğumuz ürün ve hizmetler karşısındaki tatminiyeti Index Bilgisayar olarak her zaman önceliğimizi oluşturmaktadır. Herhangi istek, öneri ve şikayetlerinizi bize bildirmek için 0850 200 2 888 numaralı çağrı merkezimize bağlanarak müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Index Bilgisayar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Index Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

Index Grup ailesi olarak 1989 senesinden beri bilişim sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Bu alanda en iyisini başarmak için sahip olduğumuz azim ve adanmışlıkla birlikte, üyelerimize olan ilişkilerimize verdiğimiz değeri birleştirerek Türkiye’de öncü bir firma olarak yaşamaya devam etmekteyiz. Merkez ofisimiz ile görüşmek için 0212 331 21 21, lojistik merkezimize ulaşmak için 0262 658 28 06, Ankara şubemizle görüşmek için 0312 472 82 20, Diyarbakır şubemize ulaşmak için 0412 229 36 05 numaralı hatlarımızı tercih ederek bize varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Index Bilgisayar müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Index Bilgisayar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Index Bilgisayar’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Index Bilgisayar ve grup şirketlerince tedarik edilen ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, tüm sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 331 21 21

Arama Kelimeleri: index bilgisayar iletişim bilgileri, index bilgisayar telefon no, index bilgisayar irtibat tel, index bilgisayar canlı destek, index bilgisayar müşteri temsilcisi, index bilgisayar şikayet hattı, index bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, index bilgisayar çağrı merkezi numarası, index bilgisayar iletişim numarası, index bilgisayar çağrı merkezi, index bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu