Müşteri Hizmetleri

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnci Akü çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İnci Akü müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İnci Akü şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İnci Akü müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İnci Akü, İnci Holding’in iştirak şirketlerinden biri olma özelliğini taşır. Manisa ilimizde 1984 senesinde İnci Akü San. ve Tic. A.Ş. olarak kurulmuştur. 2015 senesinden bu yana İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bilinmektedir. İnci Akü’nün alt şirketleri şöyledir; İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro, İnci Battery. İnci Akü’nün Manisa’da 2 üretim tesisi ve İstanbul’da merkez ofisi bulunmaktadır.

İnci Akü’de bir çok motorlu taşıt için akü ürünü bulunmaktadır. İnci Akü’nün üretip satışını yaptığı ürünler şöyledir;Start-Stop, Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar, Ağır Vasıta, Endüstriyel Araçlar, Marin RV, Start-Stop AGM, Start-Stop EFB, Formul A Formul, A Asia Taksi Formul, A Super Heavy Duty, Formul A Heavy Duty, Supr A Heavy Duty Otobüs, Traktör, Tank, Marin, Traksiyoner, Stasyoner, VRLA AGM, IS Battery Tester CLM, IS CHARGER-161, IS LOAD-161, IS AMPERMETER-161.

İnci Akü Çağrı Merkezi Numarası

İnci Holding’in bünyesinde 1984 senesinde Cevdet İnci aracılığıyla İnci Akü San. A.Ş olarak kurulmuştur. Holding bundan öncekilerde otomotiv ürünleri için jant üretimi yapmış ve bi hayli başarı sağlamıştır. Bu başarıyı akümülatör üretiminde de göstermek isteyen firma bu sektöre yatırım yapma kararı almıştır. Üretilen aküye İnci adının verilmesinin nedeni manevi değeri plan bu ismin aile aracılığıyla çok fazla önemsenmesidir. İnci ismini taşıyan akü, dünya standardizasyonu sağlanarak kaliteli malzemeler ile üretilmeye başlanmıştır. Firmanın yaptığı anlaşmalar ile günümüzdeki en son teknolojiyi tercih ederek üretim yaptığını söyleyebilir. İnci Akü çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca bir dünya markası olma vizyonu ile üretim yapan firma, 1993 senesinde yaptığı anlaşma ile ilk globalleşme adımlarını atmayı başarmıştır. Akü üretiminde dünya önderi olan Exide’ın Ceac’ı bünyesine katmasıyla birlikte, hayal ettiği pazarlara da kavuşmuş olmuştur. Günümüzde 9 şirketi, 2400 çalışanı ile beş farklı sektörde söz sahibi olmakta ve üretiminin yüzde 60’ını 80 ülkeye ihraç etmektedir. Sektörünün en büyük Türk sermayeli markası olma özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır.

İnci Akü Müşteri Hizmetleri Numarası

Oldukça geniş bir hizmet ağı ile üretimine devam eden İnci Akü, üyelerinin mağdur olmaması adına müşteri hizmetleri birimini devreye sokmuştur. Karşılaşılabilecek herhangi bir problemde veya kafanıza takılan herhangi bir soru da bizler ile iletişime geçebilir, uzman kadro ve profesyonel ekibimizin desteğini alabilirsiniz. 444 5 258 telefon numarasını aradığınız takdirde Türkiye’nin neresinde olursanız olun yedi gün 24 saat teknik destek ekibimizle siz kıymetli sürücülerin yanındayız. Öneri, istek ve şikayetlerinizi İnci Akü müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

İnci Akü Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kendi sektöründe ilklerin öncüsü olan İnci Akü, profesyonel destek veren Türkiye’nin Akü Hattı ile sizlere destek vermeyi sürdürmektedir. Bu bağlamda Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamak ve 7 gün 24 saat teknik destek almak için bizlerle iletişim halinde olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursan olun yol yardım hizmeti, yerinde akü montajı ve değişimi ile sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İnci Akü müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

İnci Akü Şikayet Hattı

Değerli otomotiv kullanan bireylerin her zaman yanında olan İnci akü, sizlerden gelecek olan şikayetler için İnci Akü Şikayet Hattını oluşturmuştur. Sadece şikayet için değil öneri, talep ve görüşleriniz içinde bizimle iletişime geçin.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İnci Akü müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İnci Akü şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

GENEL MÜDÜRLÜK
İNCİ GS YUASA AKÜ SAN. VE TİC. A.Ş.

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
TELEFON: +90 (236) 233 25 10
FAKS: +90 (236) 233 25 13
FAKS: 0236 233 66 69

İnci Akü’nün 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla akünüz bittiğinde ve acil durumlarda bu numarayı arayarak destek ekibi çağırabilir, ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İnci Akü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 52 58

Arama Kelimeleri: inci akü iletişim bilgileri, inci akü telefon no, inci akü irtibat tel, inci akü canlı destek, inci akü müşteri temsilcisi, inci akü şikayet hattı, inci akü müşteri hizmetleri numarası, inci akü çağrı merkezi numarası, inci akü iletişim numarası, inci akü çağrı merkezi, inci akü müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu