Müşteri Hizmetleri

İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

İlk Buluşma çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İlk Buluşma, 2017 senesinin Haziran ayından bu yana FOX TV ekranlarında bulunan bir yarışma programıdır. İlk Buluşma bir şaka programıdır. Programının sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmaktadır. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren komedi programı İlk Buluşma; paylaştığı günden bu yana bi hayli sevilmekte, bir çok kişi aracılığıyla takip edilmektedir.

Programda kullanılan mekan tamamen program aracılığıyla hazırlanmış bir mekandır, dört bir yanda kameralar bulunmaktadır. Yanında birini getiren kişi program ile anlaşmalı olarak sunucuların komutlarını uygulayarak karşısındaki adeta çıldırtmaktadır. Her verilen görevi yerine getirdiğinde para ödülü giderek katlanmaktadır.

İlk Buluşma Başvuru Whatsapp Telefon Numarası

Büyük bir seyirci kitlesi olan ilk buluşma yarışmasına her geçen gün katılım artmaktadır. Başvuru formları değerlendirilerek tespit edilen bireyler ile bu yarışma yapılmaktadır. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken en mühim husus bilgilerin doğruluğundan emin olmanızdır. Bilgileriniz ile birlikte iletişim adreslerinizi ve iletişim numaranızı formu göndermeden önce mutlaka tekrar gözden geçiriniz.

Belirlenen yarışmacılar ile birbirinden keyifli komutlar birleşince ortaya gayet güzel bir yarışma olan ilk buluşma çıkmaktadır. Verilen komutlar ışığında istenen sonuçlara ulaşıldıkça kazanılan tutar da büyümektedir.

Geniş bir seyirci kitlesi bulunan ilk buluşma yarışmasına sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Katılım için gerekli olan formu doldurup göndermelisiniz. İlk buluşmayı yayına giren kanalın web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Büyük büyük alkış alan yarışmaya katılım bi hayli yüksektir.

İlk Buluşma Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Programın, İlk Buluşma programı WhatsApp iletişim numarası yahut İlk Buluşma yarışması iletişim numarası gibi 0530’lu bir telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Programa katılabilmeniz için bu iki iletişim kanalından birini bunun bunun yanında katılım başvuru formunu mutlaka kullanmanız gereklidir. Bu yarışmanın bölümlerini veya fragmanlarını sosyal platform hesaplarından takip edebilirsiniz.

İlk buluşma ilk bölümlerden ibu yana bi hayli beğenilmiştir. Bu durum programın giderek gittikçe artan kitleye hitap etmesine neden olmuştur. İlk buluşma iletişim numarası için aranmalar her geçen gün artarak devam etmiştir. 2020 senesinde ilk buluşma seyircilerle bir araya gelecek mı bilemiyoruz fakat bu kadar talep gören ve seyirci kitlesini kendisine bağlayan bir programın ekranlara dönmesi olabilecekdir.

Yeni sezon ilk buluşma fragmanları merakla beklenmektedir. Acaba yeni sezona bi hayli hızlı giriş yapacak mı bilinmez ama seyirci kitlesi mutlaka takip edecek ve programı izleyecektir.

İlk Buluşma Programı Whatsapp Başvuru Hattı
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma canlı destek, ilk buluşma müşteri temsilcisi, ilk buluşma şikayet hattı, ilk buluşma başvuru telefonu hattı, ilk buluşma başvuru whatsapp hattı, ilk buluşma başvuru numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu