Müşteri Hizmetleri

İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İkea çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İkea müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İkea şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İkea müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İsveç kökenli uluslara arası bir firma olan ikea, 2005 senesinde evinizin herşeyi sloganı ile yaşamımıza girmiştir. 48 farklı ülkede 392 adet mağazası bulunan firma, çoğunluğu Avrupda olmak üzere, yurdumuzda de birden çok mağazası bulunmaktadır.

Ürünlerin aşırı taşınabilir olduğu şirketin üretimleri adeta mühendislik harikası olup, birden çok müşteri için kurulumu adeta işkenceye dönüşmektedir. Bu yazımızı okuyor iseniz olabileceken kurulum desteği almak için şirketin iletişim bilgileri arıyorsunuz.

IKEA Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en büyük dekorasyon mağazalarından birisi olan IKEA evinizi müthişleştirmek için sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. İthalat olmayan, kendi fabrikalarında üretim yapan mağazamızdan ürün satın almak için mağazamıza gelerek yahut web sitemizden alışverişinizi uygulayabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde sizin için bir sorun teşkil etmeyecek biçimde tesliminizi yaparız. İster peşin ister taksitle satın alacağınız ürünlerin dekorunu mağazamızdaki canlandırma emsallari yahut web sitemizdeki canlandırma emsallari ile kafanızda daha net bir dekor oluşturabilirsiniz.

Stok sorgulama, iade işlemleri, size en yakın IKEA, verdiğimiz hizmetler yahut diğer işlemleriniz için bizlere çağrı merkezi numaramızdan varabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti en kaliteli bir biçimde vermekte olup bizimle paylaşacağınız poblemlerinıza anında müdahale ederiz. Hafta sonları da dahil haftanın her günü ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sizlere 09:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

IKEA Müşteri Hizmetleri Numarası

Hizmet kalitemizi geliştirerek ve hizmet kapsamımızı genişleterek bizlere ulaşmanızı daha kolay hale getirdik. Bizlere facebook, twitter, instagram, pinterest ve youtube platformlarındaki hesaplarımızdan ulaşarak destek alabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemize giderek en üst bölümde bulunan ‘bize ulaşın’ yazısına tıklayarak detaylarınızi bırakabilirsiniz. Bunu yaptığınızda IKEA müşteri temsilcisi en fazla 30 dakika içinde sizinle iletişime geçecektir. Eğer verdiğiniz siparişin takibini yapmak istiyorsanız aynı biçimde web sitemize giderek en üst bölümde bulunan ‘sipariş takibi kısmına tıklayarak gerekli bilgileri giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Tüm IKEA mağazaları için de çağrı merkezimiz yahut aynı biçimde web sitemizden yardım alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için tuşlamanız gereken IKEA müşteri hizmetleri numarası 444 4 532’dir.

IKEA Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

IKEA müşteri hizmetleri ile direkt bağlanmak için yapmanız gereken yukarıda dile getirdiğimiz numarayı tuşlamanız. Sizleri sesli yanıt sistemine aktarmadan goğrudan müşteri temsilcimize bağlar, sorununuzu ilettikten sonra alakalı çağrı merkezi bölümüne aktarırız. Yaşanan yoğunluk saatleri civarında beklememek için web sitemize giderek ‘iletişim’ kısmına sizi aramamız için detaylarınızi de bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için IKEA müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

IKEA Şikayet Hattı

Mağazamız siz değerli okurlarımız için her zaman en iyi hizmeti vermekte olup yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda bizlere en kolay biçimde ulaşmanızı sağlarız. Şikayet istekleriniz için mağazamıza gelmeye gerek kalmadan IKEA müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan IKEA müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri IKEAşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İnternet ve mağaza üzerinden satışlar gerçekleştiren İKEA Çağrı Merkezi’ne, haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri içinde varabilirsiniz. Tüm şehirlerden destek için, vermiş olduğumuz numarayı kullanabilirsiniz.

İKEA Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
444 4 532

İKEA müşteri hizmetlerine internet üzerinden erişmeniz de olabilecekdür. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formu linki aracılığı ile bilgi talebi, şikayet, teşekkür ve öneri kategorilerinde bildirimde bulunabilirsiniz. Acılan sayfadan ilk etapta alışverişinizi nereden yaptığınızı seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra gerekli alanları doldurarak görüşme sağlayabilirsiniz.

İKEA İletişim Formu

Arama Kelimeleri: ikea iletişim bilgileri, ikea telefon no, ikea irtibat tel, ikea canlı destek, ikea müşteri temsilcisi, ikea şikayet hattı, ikea müşteri hizmetleri, ikea müşteri hizmetleri numarası, ikea çağrı merkezi numarası, ikea iletişim numarası, ikea çağrı merkezi, ikea müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu