Bilgi Arşivi

İhlas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

İhlas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde İhlas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İhlas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İhlas Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

İhlas Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! İhlas Holding iş ilanları, iş başvurusu, İhlas Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Temelleri 1970’li senelerde atılan, ardındandan kurulmuş olan şirketlerin 1993 senesinde holding çatısı altında toplanması ile kurulan İhlas Holding, medya, inşaat, enerji ve hizmet gibi sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye merkezli holding şirketidir.

İhlas Holding, adı altında 26 şirketi, 2.935 çalışanı ve 75 il, 286 ilçede bulunan 731 sevkiyat-bayi ağı ve hemen hemen 5.500 kişilik pazarlama ekibiyle ülke çapında geniş bir etkinliğe sahiptir.

Ülkemizde bir çok ilke imza atmış olan İhlas Holding,1981 senesinde kendi matbaa tesislerini kurarak Türkiye Gazetesi basılmaya başlanmış ve u tarihten sonra yakaladığı ivme ile arttırdığı yatırımları şirketi Türkiye’nin en büyük holding kuruluşlarından biri konumuna taşımıştır.

İhlas Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusuİhlas Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

İhlas Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en bilinen üç kariyer portalı üzerinden işçi alımı gerçekleştiren İhlas Holding bu bağlamda secretcv.com, kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri gibi kariyer platformlarının bunun yanında resmî web adresi üzerinden paylaşımı yaptığı ilanları kullanmaktadır.

İhlas Holding’in İş Fırsatları anlaşması yapmış olduğu secretcv.com adresi üzerinden yayımlanan onlarca ilana iş başvurusunda bulunmak bi hayli kolay.

Bunun için ilk kez fark secretcv.com adresinin sağ üst bölümünde bulunan CV Oluştur seçeneğine tıklamak. Sitenin yönlendirmesi ile üyelik işlemlerinizi dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmişinizi de bu hesaba yükleyerek dilediğiniz tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

İkinci kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinden de benzer işlemler takip edilerek basit bir şekilde hesap açabilir ve İhlas Holding iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için ilk kez siteye giriş yapmalı ve daha sonra sağ üst bölümde bulunan Giriş butonuna tıklayın.

Açılan sayfanın en alt bölümünde bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini sorunsuz bir biçimde halledebilirsiniz. Son adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Üçüncü bir alternatif ise ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra İhlas Holding’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

En son İhlas Holding’in insan kaynakları sayfasında bulunan Açık Pozisyonlar penceresinden güncel olarak ihtiyaç duyulan tüm pozisyonları görebilir ve secretcv.com kullanıcı hesabınizi tercih ederek bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüm kariyer portallarından bulunan ilanları sıra sıra gezerek zaman kaybı yaşamak yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

İhlas Holding İş İlanları

İhlas Holding’in sunduğu tüm kariyer fırsatları ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgi almak ve şirketin İnsan kaynakları politikalarını incelemek isteğe göre resmi web sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret edebilir, açık pozisyonlar linkine giderek iş ilanlarını gezebilirsiniz.

İhlas Holding’in paylaşımı yaptığı ve yayımlayacağı güncel tüm iş ilanlarını sitemiz üzerinden basit bir şekilde takip etmeyi unutmayın.

Kariyer.net İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Stratejik Planlama Kıdemli Uzmanıİstanbul(Avr.)
2Santral Operatörüİstanbul(Avr.)
3Eğitim Teknolojileri Uzmanıİstanbul(Avr.)
4Elektrik Mühendisiİstanbul(Avr.)
5Müzik Öğretmeniİstanbul(Avr.)
6Elektrik Teknisyeniİstanbul(Avr.)
7Kurumsal İletişim Müdürüİstanbul(Avr.)
8Kıdemli Network Uzmanıİstanbul(Avr.)
Secretcv.com İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Ulaştırma Sorumlusuİstanbul Avrupa
2Temizlik Elemanıİstanbul Avrupa
3Elektrik Ve Makine Mühendisiİstanbul Avrupa
4Montörİstanbul Avrupa
5Vasıfsız Elemanİstanbul Avrupa
6Santral Operatörüİstanbul Avrupa
7Mekanik Teknisyeniİstanbul Avrupa
8Elektrik Teknisyeniİstanbul Avrupa
9Montörİstanbul Avrupa
10Montörİstanbul Avrupa
Indeed.com İş İlanları
NoPozisyonlarLokasyon
1Santral Operatörü
İstanbul avrupa
2Vasıfsız Eleman
İstanbul avrupa
3Ulaştırma Sorumlusu
İstanbul avrupa
4Elektrik Teknisyeni
İstanbul avrupa
5Mekanik Teknisyeni
İstanbul avrupa
6Elektrik Ve Makine Mühendisi
İstanbul avrupa
7Montör
İstanbul avrupa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu