Müşteri Hizmetleri

İhlas Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İhlas Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İhlas Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İhlas Holding Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İhlas Holding çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İhlas Holding müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İhlas Holding şikayet hattına ulaşabilirsiniz. İhlas Holding müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İhlas Holding, 1970 senesinde Türkiye gazetesinin kurulmasıyla faaliyetlerine başlamış oldu. Grup şirketleri, 1993 senesinde holding çatısı altına alınmıştır. İhlas Holding; İnşaat ve Gayrimenkul, Enerji ve Madencilik, Üretim ve Ticaret, Sağlık ve Eğitim alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

İhlas Holding’in faaliyette olan alt kuruluşlarından kimilerinden bahsedecek olursak; İhlas Yayın Holding, İhlas İnşaat Holding, İhlas Enerji, İhlas Pazarlama Yatırım Holding, İhlas Ev Aletleri, Bisan, İhlas Madencilik, KPT Lojstik, İhlas Motor, İhlas Koleji, İhlas Vakfı, TGRT, İnternational Hospitala ve daha bir çok kuruluş bulunmaktadır.

İhlas Holding Çağrı Merkezi Numarası

Temelleri 1970 senesinde atılan İhlas Grubu 30 şirketi, 2.623 çalışanıyla medya sektöründe, inşaat sektöründe, eğitim ve sağlık sektöründe, üretim, pazarlama ve ticaret sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İçinde bulunduğumuz tüm sektörlerde öncü olmak gayesiyle başladığımız yolculukta medya grubumuz sizlere en bi hayli hızlı ve en etkin içeriği ulaştırmaya çalışırken, pazarlama grubumuz Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerimize ihtiyacı olan her ürünü onların istediği şartlarda buluşturmayı, inşaat grubumuzsa her zaman, en güvenli ve en rahat evleri en uygun fiyatlarla üyelerimize sağlamaktadır. 50 senedir sizden aldığımız güçle büyümeye devam ederken siz kıymetli üyelerimizin her koşulda yanında olmaktan asla vazgeçmedik. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz siz kıymetli üyelerimizin aklına takılan soruları yanıtlamak, sorunlara çözüm bulmak, görüş ve önerilerinizi dinlemek için durmadan çalışmaktadır. İhlas Holding çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İhlas Holding Müşteri Hizmetleri Numarası

İhlas Holding bulunduğu her sektörde üyelerinin beklentilerini en kaliteli ve en bi hayli hızlı biçimde karşılamayı hedeflerken, toplumun her bireyine hitap eden ürün ve içerik üretmekten, üyelerine ulaşmada en etkili yolları bulmaktan ve her yerde ulaşılabilir olmaktan asla vazgeçmiyor. Müşterilerimizin isteklerini ve şikâyetlerini şeffaf ve en bi hayli hızlı biçimde çözmeyi, bu süreçleri objektif bir biçimde yönetip yasal mevzuata uymayı sizlere bir borç olarak göze çarpıyor. Her türlü istek, şikayet, görüş ve önerileriniz için 0(212) 454 20 00 numaraları müşteri hizmetlerimizi arayarak temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi İhlas Holdingmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

İhlas Holding Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İhlas Holding olarak dün olduğu gibi bugün de yarın da siz kıymetli üyelerimizin yanında olup her türlü sıkıntısını çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Müşteri temsilcimize direk bağlanmak için 0(212) 454 20 00 numaralı telefon hattımızı aramanız yeterli gelmektedir. Kişisel verilerinizin muhafaza edilmesi ile ilgili bilgi almak için https://www.ihlas.com.tr/ internet sayfamızdaki kişisel verilerin işlenmesi ve aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İhlas Holding müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

İhlas Holding Şikayet Hattı

İhlas Holding olarak siz kıymetli üyelerimizin yaşadığı her sıkıntıda yanında olmaya devam edeceğiz. Her türlü soru, sorun, şikayet, görüş ve önerilerinizi müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla iletebileceğiniz gibi //www.ihlas.com.tr/ internet sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak da bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan İhlas Holding müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri İhlas Holding şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Merkez Adres: Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 B/21 Yenibosna Bahçelievler, İstanbul / Türkiye, 34197

Telefon: +90 (212) 454-2000
Faks: +90 (212) 454-2136
E-Posta: [email protected]

İhlas Holding’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İhlas Holding alt kuruluşu olan tüm şirketler ve markalar ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

İhlas Holding Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 999

Arama Kelimeleri: ihlas holding iletişim bilgileri, ihlas holding telefon no, ihlas holding irtibat tel, ihlas holding canlı destek, ihlas holding müşteri temsilcisi, ihlas holding şikayet hattı, ihlas holding müşteri hizmetleri numarası, ihlas holding çağrı merkezi numarası, ihlas holding iletişim numarası, ihlas holding çağrı merkezi, ihlas holding müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu