Bilgi Arşivi

İGA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İGA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İGA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İGA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İGA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İGA’da çalışmak isteyenlere müjde! İGA iş ilanları, iş başvurusu, İGA işçi alımı haberleri makalemizde.

2013 senesinde kurulan İGA’nın temek amacı İstanbul’da çalışmaya başlayan yeni havalimanının yatırımını yapmak ve önümüzdeki 25 yıl boyunca işletmesini gerçekleştirmiş olmaktadır. 7 Ekim tarihinde kurulan Havalimanı şehir merkezine de hemen hemen olarak 35 kilometre uzaklıktadır. Havalimanı’nın inşaatı bi hayli profesyonel bireylerden yapılmış olup 4 fazda bitirilecek biçimde planlaması gerçekleştirilmiştir. Milyonlarca yolcu kapasitesine sahip olan liman aşağı yukarı dünyanın her yerine direkt ve aktarmalı olarak uçuş sağlamaktadır. İGA İstanbul Havalimanı’nın inşaatını gerçekleştirirken, dünyanın en önemli ve en iyi hava merkezi olmasını hedeflemiştir. Bu hedefini yerine getiren İGA, İstanbul Havalimanı’nın işetmesine profesyonel bireylerin bununla birlikte de sürdürmektedir.

İGA İş İlanları

İstanbul Yeni Havalimanı yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en büyük hava limanı özelliğine sahip olduğu için, adı altında bir çok insanı çalıştırmaktadır. Bu nedenle sürekli olarak iş ilanları güncelleyerek eleman alımları yapmaktadır. Bu ilanlar ise; kariyer.net gibi internet siteleri üzerinden sürekli olarak bir biçimde güncellenmektedir. Lakin internet üzerinden gerçekleşen bütün ilanların belirli bir zamansi mevcuttur ve bu süre dolduktan sonra başvuru yapmanız olabilecek olmayacaktır. Bu nedenle ilan tarihlerini sıkı takip etmeniz sizin için çok önemli olacaktır. 

İGA, personellerine ulaşım hususunda da bi hayli kolaylık sağlayan bir kuruluştur. Şehir merkezine uzak olan havalimanına daha rahat gidip gelebilmeniz ve çalışmalarınızı daha rahat sürdürebilmeniz için; çalışanlara ulaşım hususunda yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda, çalışma saatleri hususunda da personellerine destek olan İGA, her sene binlerce başvuru almaya sürdürmektedir.

İGA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İGA iş başvurusu yapabilmeniz için; başvuru yaptığınız alanda engin tecrübelere sahip olmanız çok mühimdir. Eğer gerekli nitelikleri ve donanımları sağlayan bir kişiyseniz, bu detaylarınızi söyleyen bir özgeçmiş oluşturup başvuru yapmanız olabilecek olacaktır. Başvurunuz yetkililer aracılığıyla değerlendirildikten sonra, dile getirdiğiniz iletişim bilgileri aracılığıyla işe görüşmeye çağırılıp çağırılmayacağınız da anlayabilirsiniz. Eğer yetkililerle olan yüz yüze görüşmeniz de olumlu geçerse İGA grup adı altında çalışmaya başlamanız da olabilecek olacaktır.

İGA İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • Kalite
  • Üretim/İmalat
  • AR-GE
  • Mühendislik
  • Hizmet
  • Diğer

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu