Bilgi Arşivi

İETT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

İETT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde İETT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. İETT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

İETT İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

İETT’de çalışmak isteyenlere müjde! İETT iş ilanları, iş başvurusu, İETT işçi alımı haberleri makalemizde.

Açılımı İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri olan İETT, 1877 senesinde kurulmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren İETT, toplu taşıma alanında faaliyet göstermektedir. İETT çatısı altında hemen hemen 6.000 araç hizmet vermekte ve her geçen gün verilen bu hizmet gelişme göstermektedir. Bu bağlamda da bu alanda çalışmak isteyen kişi sayısı son haftalarda bi hayli fazla artmış durumdadır.

İETT Güncel İş İlanları

Toplu ulaşım alanında hizmet vermekte olan İETT, 6.000’den fazla aracı ile bu hususta başarılı bir faaliyet göstermeye sürdürmektedir. Her geçen gün gelişen ve büyüyen hizmetleri aracılığıyla birden fazla bireye iş olanağı da tanımaktadır. İETT ile çalışmak isteyen bireyler, bu hususta yayına giren iş ilanlarını yakında zamandan takip etmektedir.

İETT ile ilgili verilen iş ilanlarına kariyer.net, personelalimi.net gibi ilan sayfalarından ulaşılabilmektedir. Bunun bunun yanında İETT’ye ait olan resmi web sitesi de en fazla tıklanan internet siteleri içinde bulunmaktadır. Bu internet siteleri aracılığıyla birden fazla kişi güncel iş ilanlarını yakında zamandan takip edebilmektedir.

İETT İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İETT adı altında iş sahibi olmak isteyen onlarca kişi başvuru formuna nasıl ulaşabileceğini araştırmaktadır. İETT resmi web sitesinden bu başvuru formuna ulaşmak olabilecekdür. Başvuruda bulunmak isteyen bireyler, kendilerine uygun olan çalışma pozisyonu ile ilgili başvuru formunu doldurmalı ve siteye iletmelidir. İletilen başvuru en kısa zaman zarfında sonuçlanarak adaylara bildirilmektedir.

İETT İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İETT ile çalışmak isteyen bireylerin başvuruda bulunabilecekleri uygun çalışma sahaları aşağıdaki listede detaylı bir biçimde açıklanmıştır.

  • Teknisyen: İlgili çalışma sahalarından sorumludur ve bu sahaların güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadır.
  • Genel Başvuru: İhtiyaç duyulan herhangi bir alan ile ilgili yapılan başvuru türüdür.
  • Vatman: Tramvay adı verilen şehir içi ulaşım aracını kullanan bireylerdir.
  • İnsan Kaynakları: İnsanlar ile ilgili yapılan çalışmaları yürüten bireylerdir.
  • Güvenlik Görevlisi: İlgili çalışma alanının güvenliğinden sorumlu olan bireylerdir.
  • Otobüs Şoförü: Şehir içi otobüsün kullanılmasından sorumludur ve yolcuların güvenli bir ortamda seyahat etmesini sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu