Müşteri Hizmetleri

İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İETT çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İETT müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İETT yani İstanbul Elektrik, Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde toplu taşıma hizmeti veren kurumdur.

İETT’nin filosunda; normal otobüsler, metrobüsler, özel halk otobüsleri gibi araçlar bulunmaktadır. İETT’nin genel amacı kalabalık İstanbul trafiğini rahatlatmak, halka uygun, rahat ve bi hayli hızlı bir ulaşım sağlamaktır. Her geçen gün yaptığı yenilikler ve rahatlıklarla toplu taşımada harika çözümler sağlamaktadır.

Toplu ulaşım hizmetlerini bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşmakta ve bunu başarılı bir biçimde sürdürmektedir. Açığa çıkmamış ihtiyaçları da karşılayacak biçimde düzenlemeler yaparak bu alanda mühim bir duruma gelmiştir. Denetleme, koordine etme ve sektörel bilgi birikimini yönetme gibi misyonlar ışığında hareket etmektedir.

İETT Çağrı Merkezi Numarası

İETT’nin 3 haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi İstanbul Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla halkın poblemlerinı çözmek için açılan Beyaz Masa çağrı merkezi numarasıdır. Bu çağrı merkezine 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak duraklar ve otobüsler, metrobüsler ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik anlayışıyla hareket etmektedir. Bu anlamda toplu ulaşımı cazip kılıp şehir hayatını kolaylaştırma vizyonu ile hareket ederek bunu en iyi biçimde uygulamaktadır. Müşteri tatminiyetini ön planda tutarken bu misyon ve vizyon anlayışından bunun bunun yanında değerinden taviz vermemektedir.

Adil, güvenilir ve katılımcı anlayış ile kendini sürekli olarak güncelleyen ve bunların yanında da hassas davranarak her türlü bilinci arttıran sağlam adımlarla ilerlemektedir.

İETT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
153

Arama Kelimeleri: iett iletişim bilgileri, iett telefon no, iett irtibat tel, iett canlı destek, iett müşteri temsilcisi, iett şikayet hattı, İETT çağrı merkezi numarası, İETT  müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu