Müşteri Hizmetleri

İDO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İDO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde İDO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. İDO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

İDO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İDO çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde İDO müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İDO yani İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 1987 senesinde kurulmuştur. İstanbul’da deniz ulaşımına katkı sağlamak ve trafik sorununa bir  nebze olsun çözüm sunmak maksadıyla kurulmuştur. 103 gemi ve 88 adet iskelesiyle dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketidir.

Birçok ödül alan firma yolcu beklentileri ışığında kendini sürekli olarak geliştirme misyonu ile hareket etmektedir. Ayrıca yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleri ile bi hayli hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bunun bunun yanında emniyetli rahat deniz taşımacılığı hizmetleri sunarak sektöründe en iyisi olma hedefindedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yetiren getiren firma bunun bunun yanında  ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını da yerine getirerek bu belgeleri almıştır.

İDO Çağrı Merkezi Numarası

İDO’nun 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.  Bu çağrı merkezine haftanın 7 günü 24 saati varabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla kredi kartı ile bilet satın alabilir, satın aldığınız bileti iade edebilir yahut değiştirebilir, tüm seferleri ve iptal edilen seferleri öğrenebilir; şikayet, öneri, soru ve görüşlerinizi bu çağrı merkezi aracılığıyla iletebilirsiniz.

Sürekli gittikçe artan yolcu tatminiyetine dikkat eden firma bu alanda bi hayli güvenilirdir. Vizyon olarak yolcu ve araç sayısı ile pazarda büyüyerek değerini arttırma düşüncesine sahip olan firma sektöründe mühim bir yer edinmiştir.

Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formundan ve aktif olarak kullanılan e-posta adresinden İDO ile ilgili görüş ve önerilerinizi iletebilir, bi hayli hızlı bir sonuç alabilirsiniz.

İDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 44 36

İç ve dış riskleri belirleyerek ve risk analizleri yapan firma bu noktada bilgi varlıklarına yönelik riskleri yönetmektedir. Bu çalışmalar kapsamı içinde iş sürekli olarakliğini sağlayarak alanında sürekli olarak gelişmektedir. Firmanın çağrı merkezi iletişim kanalları üzerinden iletişime geçerek bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İDO İletişim Formu

İDO E-Posta Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: ido iletişim bilgileri, ido telefon no, ido irtibat tel, ido canlı destek, ido müşteri temsilcisi, ido şikayet hattı, ido çağrı merkezi numarası, İDO müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu