Bilgi Arşivi

ICBC Turkey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

ICBC Turkey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde ICBC Turkey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. ICBC Turkey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

ICBC Turkey İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

ICBC Turkey’de çalışmak isteyenlere müjde! ICBC Turkey iş ilanları, iş başvurusu, ICBC Turkey işçi alımı haberleri makalemizde.

2986 senesinde kurulan ICBC Turkey, tekstil sektörünün en bilinen isimlerinden bir tanesi olan Rüştü Akın’ın sahip olduğu bir bankadır. Tekstilbank, Akın Şirketler grubu aracılığıyla faaliyete geçirilmiş bir bankadır. 1992 senesinde ise; 96 tane tekstil kuruluşunun yan yana gelmesiyle GSD Dış Ticaret A.Ş ICBC Turkey’in %30 oranında hissesini satın almış ve 2. Büyük ortak olmayı başarmıştır. Bankanın genel merkezi ise; İstanbul’da bulunmaktadır. ICBC bankasının üst kuruluşu ise; Çin Endüstri ve Ticaret Bankasıdır.

ICBC Turkey Güncel İş İlanları

ICBC Turkey, yılın belirli zamanlarda iş ilanlarını güncelleyen banka kuruluşlarından biridir. ICBC Turkey’e bir çok internet sitesi üzerinden başvuru yapabilmeniz de olabilecekdür. Bu sitelerden bir tanesi de kariyer.net olarak bilinmektedir. Lakin siz başvurunuzu ülkeler arası yapmayı kafanızı yoruyorsanız; bankanın kendi sitesine girerek başvurularınızı gerçekleştirmeniz olabilecekdür.

ICBC Turkey, adı altında çalışma yaşamına başlayan bir çok insan rahat koşullarla ve refah bir çalışma düzeniyle yaşamını sürdürmektedir. Çalışanlarına bir çok olanak tanıyan ICBC Turkey, yemek ve yol masraflarını karşılamayı da ihmal etmeyen bir bankadır.

ICBC Turkey Başvurusu Nasıl Yapılır?

ICBC Turkey gibi köklü bir şirkete başvuruda bulunmak istiyorsanız, kendinize ait bir özgeçmiş belgeniz olması çok mühimdir. Burada bildiğiniz dilleri, okuduğunuz bölümü veya bölümleri, hobilerinizi, becerilerinizi, referanslarınızı ve önceden çalıştığınız yerleri belirtmeniz gerekmektedir.

Başvurunuz ve özgeçmiş belgeniz ICBC Turkey yetkilileri aracılığıyla da detaylı bir incelemeye alınacaktır. Eğer yetkililer, başvuru yaptığınız pozisyona sizi uygun gördüyse; kısa bir süre zarfında e-posta veya sms yoluyla da sizi geri dönüş yarayacaktır.

ICBC Turkey Başvuru Yapabileceğiniz Pozisyonlar

ICBC Turkey’e başvuru yapmak istiyorsanız, elinizi de hızlı tutmanız gerekmektedir. ICBC Turkey, bi hayli köklü bir şirket olduğu için; bir çok insan aracılığıyla başvuru almaktadır. Bu nedenle erken başvuru yapmanız, şansınızın artmasına da yardım edecektır. Bankaya başvuruda bulunabileceğiniz pozisyonlar ise şu biçimdedir;

  • Pazarlama departmanı
  • Finans departmanı
  • Genel Başvuru
  • Bilgi İşlem departmanı
  • Diğer

Siz de bu pozisyonlardan kendinize uygun olanı seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu