Müşteri Hizmetleri

ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

ICBC Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ICBC Bank çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde ICBC Bank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ICBC Bank şikayet hattına ulaşabilirsiniz. ICBC Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

ICBC Bank, eski Tekstil Bankası’nın Çin merkezli ICBC grubu aracılığıyla satın alınıp, isminin değiştirilmesiyle 2015 senesinin Kasım ayında faaliyetlerine başlamış oldu. ICBC Bank, Bireysel ve Kurumsal olarak tüm üyelerine hizmet vermektedir. Tüm bankacılık hizmetleri, banka kartları, kredi kartları, bireysel ve kobilere özel faizli krediler, sigorta, emeklilik, kasa gibi bir çok faaliyet alanında kendini göstermektedir.

ICBC Turkey yani ICBC Bank’ın İstanbul ilimizce bir Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde 44 adet şubesi ve 49 adet ATM’si bulunmaktadır. Ayrıca ICBC Bank internet bankası ve telefon şubesi ile üyelerine hizmet vermektedir.

ICBC Bank Çağrı Merkezi Numarası

1984 senesinde kurulan ICBC Bank(Industrial and Commercial Bank of China Limited), üyelerine finansal ürün ve hizmet sağlamaktadır. Ekim 2006 senesinde Shanghai ve Hong Kong borsalarında kote olan banka, 48 ülkeyi ve bölgeyi kapsayan, altı kıtaya yayılmış köklü bir şirkettir. Geniş hizmet alanıyla, 428 yurt dışı kuruluşu, 26548 self servis bankacılık hizmeti bulunmaktadır. Bunun bunun yanında; 43 tanesi Türkiye’de 86331 adet ATM’ye sahiptir. Öncelikli değer olarak görülen müşteri tatminiyeti kapsamı içinde ortalama 8000 kurumsal ve 630 milyon bireysel müşteriye finansal ürün ve hizmetler sağlamaktadır. Bu bağlamda şube ve ATM dışında rahatça ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi numiçinde sahiptir.

ICBC Bank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ICBC Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya’da 6 kıtada varlığını sürdüren ICBC(Industrial and Commercial Bank of China Limited) banka, müşteri tatminiyetini ve erişilebilir olmayı kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Bu bağlamda kurulan çağrı merkezimiz haftanın her günü, her saat ulaşılabilir durumdadır. 444 00 50 numaralı çağrı merkezi üzerinden, her türlü bankaçılık hizmetini alabilrsiniz. Bunun dışında banka yahut diğer bankacılık hizmetlerinde yaşadığınız sıkıntıları bu numara üzerinden  aktarabilrsiniz. Yurt dışından ulaşmak istediğiniz takdirde 0090 444 00 50 numarası ile varabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi ICBC Bank müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

ICBC Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ICBC(Industrial and Commercial Bank of China Limited) olarak, her zaman müşteri tatminiyeti en üst sıradadır. Bu bağlamda dünyanın neresinde olursa olsun, müşterimiz bizlere ulaşabilir olmalıdır. Bu kapsamı içinde 86331 ATM ile hizmet vermenin dışında 444 00 50 numaralı çağrı merkezimizde siz kıymetli üyelerimizin hizmetindedir. Her türlü bankacılık işlemlerini çağrı merkezimiz üzerinden haftanın yedi günü dilediğiniz saatte uygulayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için ICBC Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

ICBC Bank Şikayet Hattı

ICBC(Industrial and Commercial Bank of China Limited) şikayet hattı, üyelerinin tatminiyeti kapsamı içinde kurulmuştur. https://www.icbc.com.tr/tr/bize-ulasin/detay/Bize-Yazin/238/764/0 adresi üzerinde her türlü şikayet ve sıkıntınızı yazabilirsiniz. Yine şikayet hattının yanında info @icbc.com.tr mail adresi üzerinden her türlü şikayet ve tecrübenizi aktarabilirsiniz. Bunların yanında çağrı merkez üzerinde yaşadığınız her türlü sıkıntı ve şikayetinizi de şikayet hattı ve mail adresimiz üzerinden yazabilir ve alanında uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan ICBC Bank müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri ICBC Bank şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ICBC Bank’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ICBC Bank’tan almış olduğunuz tüm bankacılık hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir, kayıp/çalıntı kart başvurusunda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz.

ICBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 00 50

Arama Kelimeleri: icbc bank iletişim bilgileri, icbc bank telefon no, icbc bank irtibat tel, icbc bank canlı destek, icbc bank müşteri temsilcisi, icbc bank şikayet hattı, icbc bank müşteri hizmetleri numarası, icbc bank çağrı merkezi numarası, icbc bank iletişim numarası, icbc bank çağrı merkezi, icbc bank müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu