Başvurular

İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı 2022

İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı 2022, iş başvuruları bölümünde İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı ile ilgili bilgi aktaracağız. İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı

İŞKUR ilanları İstanbul Büyükşehir Belediyesinde kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Kiptaş için başvuru yapacaklar için online olarak başvurular yapıla bilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediye kamu personeli alımı ilanına göre şoför alımı unvanında yapılacak. Kontenjan olarak 3 kişi daimi nitelikte kamu personeli alımı yapılacağı duyulmuştur.

Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Adayların Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir.

En az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suçlardan, ağır ceza ve yüz kızartıcı şeylerden, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak yahut bu suçlardan ceza almamış olmak.

Adaylar askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması askerlik çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

Görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli belgeler;

Sürücü belgesi, detaylı fotoğraflı özgeçmiş, askerlik durum belgesi, bu belgelere sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

kiptas-ibb-personel-alimi.jpg

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

Başvurular 20 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 24 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://kariyer.ibbistanbul linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu