Başvurular

İBB İş Başvurusu 2021 Güncel

İBB İş Başvurusu 2021 Güncel, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde İBB İş Başvurusu – Personel Alımı 2021 ile ilgili detay vermek istedik.. İBB İş Başvurusu – Personel Alımı 2021 ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

İBB İş Başvurusu – Personel Alımı 2021

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimler sonrasında birden çok yeni işçi alımı gerçekleştirmişti. İbb’nin dile getirdiğı son iş ilanında 2020 senesinde yine yüksek sayılarda işçi alımı gerçekleştirileceği yönündedir. Bizde bu makalemizde İbb iş başvurusu nasıl yapılır, ibb 2020 iş başvuru şartları nelerdir ve 2020 ibb işçi alımı tarihleri ile ilgili bilgiler aktaracağız, makalemizden tüm ayrıntılarını detayları öğrenebilirsiniz.

İstanbul, ülkemizin popüler, en gelişmiş bunun yanı sıra tüm dünya aracılığıyla bilinen ve sosyal, kültürel ve tarihi anlamda da ülkemizin gözdesidir. Son 2020 yılı verilerine göre istanbul toplam nüfusu 15 milyonun üzerindedir. Bir çok ülke nüfusunu bile geçen İstanbul’un toplamda 39 ilçesi mevcuttur.

Böylesine büyük bir mega kenti yönetmek bi hayli zordur. Bundan dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi her sene binlerce yeni işçi alımı yapmak durumunda kalmaktadır. Personel alımı ilanları İbb adı altında iş ilanları ile halka açıklamalmaktadır. İbb aracılığıyla yayına giren iş ilanlarında açık iş poziyonları, iş olanakları, ibb işçi alımı şartları gibi birden çok bilgi bulunmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi işçi alımlarında birden çok değişik iş pozisyonu için çeşitli şartlar aramaktadır. İş başvuru formu ve işçi alımı tarihleri ile ilgili bilgi almak ve forma ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

ibb işçi alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Türkiye’de belediyeler işçi alımı yaptıklarında, personel giderlerini belediye bütçesinden karşılamaktadırlar. Durum böyle olunca işçi alımlarında yazılı sınava tabii tutulmayıp yalnızca sözlü sınava tabii tutulabilmektedirler. İbb bu sene birden çok pozisyona işçi alımı gerçekleştirecektir. Bunların içinde en fazla alım yapılacak olan alanlar, temizlik işçisi alımı, zabıta alımı, teknisyen alımı ve güvenlik görevlisi alımıdır.

İbb Memur Alımı 2020

İstanbul Büyükşehir Belediyesi diğer tüm ilanlarında olduğu gibi pozisyona göre farklı personel alım şartları sağlamaktadır. Son senelerda belediye bünyesine avukat,mimar, mühendis,şehir ve bölge plancısı, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, temizlikçi ve güvenlik görevlisi alımları yapılmaktadır.

Sizde aşağıda vermiş olduğumuz ibb resmi sitesinde bulunan iş ilanlarından kendinize en uygun işi seçerek başvuruda bulunabilir. Bu siteye giriş yaptığınızda önünüze bir arama bölümü gelecektir. Bu bölüme iş pozisyonu, şirket yahut sektör adı yazarak arama yapabilir ve size en uygun işi bulacaksınız. Arama neticesinde çıkan sonuçlarda ilanların yayınlanma ve son başvuru tarihleri bulunmaktadır buna göre başvurularınızı uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu