Başvurular

İBB Burs Başvurusu Ne Zaman Burs Ne Kadar, Kaç TL?

İBB Burs Başvurusu Ne Zaman Burs Ne Kadar, Kaç TL?, kamu ve özel başvuru bölümümüzde İBB Burs Başvurusu Ne Zaman Burs Ne Kadar, Kaç TL? nasıl yapılır bilgi verelim istedik. İBB Burs Başvurusu Ne Zaman Burs Ne Kadar, Kaç TL? ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

İBB Burs Başvurusu Ne Zaman Burs Ne Kadar, Kaç TL?

İBB Öğrenci Burs Başvuru Tarihi Belli Oldu

IBB bursu ne kadar 2021? Belediye burs başvurusu ne zaman? Burs başvuruları ne zaman? Devlet bursu ne kadar 2021?

2021 – 2022 Eğitim-Öğretim senesinde da “Genç Üniversiteli” desteğimiz sürecektir. “Genç Üniversiteli” Eğitim desteğinin başvuruları ne zaman başlıyor? 2021-2022 İBB burs başvurusu ne zaman? İBB burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla öğrenciler eğitimlerini daha rahat sürdürebilmek için burs olanaklarını araştırmaya başladı.

İBB burs başvurusu tarihleri bilgisi verildi. İBB’nin üniversite öğrencilerine yönelik verilen yıllık 3.200 lira burs başvuruları 5 Ekim 2021’de yapılacak. Geçen senelerda her  öğrenciye 3 bin 200 TL tespit edilen rakam; Aralık’ta 1200 TL, Şubat’ta 1000 TL, Mayıs ayında 1000 TL şeklinde ödenmişti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) burs başvurusu almak isteyen adaylar başvuru için sorgulama yapmaya başladılar. Yaklaşık 30 bin öğrenci için taksit şeklinde yapılacak eğitim bursundan nasıl yararlanacağınızı makalemizde bulacaksınız.

İBB BURS BAŞVURUSU NE ZAMAN?

İBB burs başvurusu 5 Ekim tarihinden bu yana başvurulabileceğiyle alakalı açıklama geldi.

“Sevgili İstanbullumuz,
2021 – 2022 Eğitim-Öğretim senesinde da “Genç Üniversiteli” eğitim desteğimiz sürecektir.
“Genç Üniversiteli” Eğitim desteğinin başvuruları 5 Ekim’de başlıyor.”

İBB BURS BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu