Müşteri Hizmetleri

Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hyundai, 1967 senesinde Güney Kore merkezli olarak kurulmuş bir otomotiv markasıdır. Hyundai, 1990 senesinden bu yana yurdumuzda araçlarının satışını resmi olarak yapmaktadır. Hyundai, düşük fiyatlı olması ve yenilikçi politikası ile bi hayli çok tercih edilen otomotiv markalarından birisi haline gelmiştir. Her geçen gün büyümeye devam Hyundai günümüzde Otomobil , Kamyon, Kamyonet, Otobüs gibi araçların üretim ve satışını yapmaktadır.

Hyundai Türkiye’nin şuanda satışını yaptığı modeller şu biçimdedir; Yeni i10, i10, i20, i20, Yeni i20, Coupe i20, Coupe Yeni i20, Active i20, Active i30, Yeni i30, Accent, Accent Blue, Elantra, Yeni Tucson, Yeni Santa Fe, Santa Fe, H-100 Kamyonet, H-100 Kamyonet.

Hyundai’nin 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla araçlar ile ilgili bilgi alabilir, servis noktalarını ve satış noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Hyundai Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 571 63 01

Arama Kelimeleri: hyundai iletişim bilgileri, hyundai telefon no, hyundai irtibat tel, hyundai canlı destek, hyundai müşteri temsilcisi, hyundai şikayet hattı, hyundai yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu