Bilgi Arşivi

Hummel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hummel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hummel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hummel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hummel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hummel’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Hummel bünyesine dahil olup Humme’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Hummel adı altındaki işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Hummel’daki açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hummel, 1923 senesinde Danimarka merkezli bir ayakkabı ve spor giyim şifrketi olarak faaliyete başladı. Danimarka merkezli olmasına rağmen Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmuştur. Futbol, voleybol, hentbol ve ragbi gibi birden fazla spor dalında ürünler üretmektedir.

Almanca ‘yabanarısı’ manasına gelen Hummel, logosunda da bir arı figürü kullanır. Türk milli hentbol takımlarının da bir dönem forma sponsoru olan Hummel ülkemizde diğer markalara oranla çok fazla bilinmese de şu anda bir Dünya devi olarak 35’ten fazla ülkede mağazası bulunmaktadır.

Hummel İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHummel İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hummel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Neredeyse 100 yıla yakın köklü tarihi ile iş başvuruları için uygun bir alternatif olan Hummel personel alımlarını kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com adresleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Hummel bunun bunun yanında resmi adresi üzerinden de açık pozisyonları yayınlamaktadır.

Hummel resmî sitesinden mevcut iş ilanlarını görmek için sitenin alt bölümünde bulunan İnsan Kaynakları kısmına tıklayıp iş başvuru formuna varabilirsiniz. Kariyer portalları üzerinden Hummel’a iş başvurusunda bulunmak için ise bir üyelik oluşturmak ve güncel bilgileri içeren bir CV yüklemek gerekiyor.

Güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren CV’nizi yükledikten sonra personel alımları için Hummel’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerden de mevcut pozisyonlara tek tıkla varabilirsiniz.

Hummel İş İlanları

Bir spor giyim mağazası olarak Hummel, işe alımlarında dinamik, genç ve spor sevdalısı adayları ön planda tutuyor. Bunların bunun yanında muhasebe ve satış müdürü gibi diğer kariyer seçenekleri de mevcut. Hummel’ın hemen hemen bir asra yakın tarihi düşünüldüğünde tüm adaylar için çok uygun bir alternatif olarak göze çarpmaktadır.

NoPozisyonlarLokasyon
1CRM Specialistİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu