Bilgi Arşivi

Hugo Boss İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Hugo Boss İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Hugo Boss İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hugo Boss İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hugo Boss İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Hugo Boss’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Hugo Boss bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hugo Boss işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1924 senesinde Hugo Boss aracılığıyla kurulan marka, bu sürede Almanya’nın Stuttgart şehrinde açılmıştır. 2000’ler sonrasında tanınırlığı artmış, global hale gelmiştir. Günümüzde 110 ülkede hizmet vermektedir.

Hugo Boss İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHugo Boss İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hugo Boss Güncel İş İlanları

Uluslar arası bir marka olan Hugo Boss, hem Türkiye, hemde uluslar arası bağlamda iş ilanlarına sahiptir. Türkiye içinde iş ilanı, kariyer.net üzerinde görülür. Dış ülkelerde ilanlara ise kendi sitesinden ulaşılır.

Personel sosyal haklarına önem veren firma, uygun çalışma saatleri ve koşulları bulundurur. Yemek ve yol gibi personel sosyal hakları tatmin edicidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Üretim Ekip Lideri (Bant Ustası) İzmir
2 Nakış Makinesi Operatörü İzmir
3 Modelhane Yöneticisi İzmir

Hugo Boss İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net üzerinden başvuru yapmak için tek yapmanız gereken siteye üye olup, CV doldurmaktır. Ardından ilan kapanmadan, gerekli işlemler takip edilebilir.

Kendi sitesinden başvurularda ilk kez Hugo Boss sitesine girilir. Ardından sitenin en altında bulunan “Careers” linkine tıklanır. Açılan sayfada “Go To Job Portal” butonu seçilir. Bu ekranda arama kısmına anahtar kelime girilir. Aynı zamanda ülkeye göre de tarama yapılabilir. Çıkan sonuçlar, size ayrıntılı bilgi verecektir.

Hugo Boss İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Hugo Boss, yurt dışında çok sayıda açık iş ilanı bulundurur. Bunlardan Almanya’da uygun pozisyonlar şöyledir;

 1. DevOps Consultant (m/w/d)
 2. DevOps Engineer (m/w/d)
 3. Senior EMEA DOS Planning Manager BOSS Menswer (m/f/d)
 4. Praktikum IT Learning & Knowledge Management
 5. Werkstudent (m/w/d) IT Software Management
 6. Praktikum Wholesale Marketing
 7. Praktikum IT Finance & Controlling (FI/CO)
 8. Senior Product Manager eCommerce (m/f/d)
 9. Pratikum Merchandise Management Global E-Commerce (m/w/d)
 10. Teamleader Brand Voice (m/f/d)
 11. IT Consultant PLM (m/f/d)
 12. Internship CRM Campaigning

Yurt dışında başvuru yapabilecek tek ülke Almanya olmayıp, farklı seçenekler ve bir çok ilan mevcuttur. Bunlar yalnızca onlardan bir bölümdür. Adaylar inceleme yapmak için Hugo Boss sitesine girerek, kariyerleri test edebilir.

Kariyer.net üzerinde ise Kumaş ve Malzeme Satınalma Uzmanı görülür. Başvuru yapmak isteyen adaylar, pozisyonların kapanma tarihleri gelmeden başvurmalıdır. Lakin öncesinde ilana uygun olduğundan emin olmak mühimdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu