Müşteri Hizmetleri

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Huggies ilk kez 1968 senesinde Kimberly-Clark şirketine ait  piyasaya giren bir bebek bezidir. Henüz 1961 senesinde Procter & Gamble kendi Prima ürününü tanıtmıştır. Kimberly-Clark ise buna yanıt olarak kendi ürününü geliştirmek için 1978 senesinde Kimbies markasının yerine kendi ürününü kamuoyuna tanıttı. Yıl sonunda tüm Huggies bebek bezleri erkek ve kızlar için özel olarak tasarlanmaya başladı. 2013 senesinde marka komple değişiklik yapmadan kendi isteğine bağlı olarak üretimi durdurmaya karar verdi. Marka çocuk ve ergenler için mendil ve bebek bezi üretmeye devam etmekte. Ürünleri; bebek bezi, ıslak havlu, külot bez, mayo bebek bezi, emici gece külodu olarak devam eder. Huggies markası 150’den fazla ülkede satış yapıyor.

Kimberly-Clark, ticari marka beyanı olarak, tüm adların logoların ve ticari markaların sahibidir ve onun izni ile kullanırlar. Huggies bebekler için bi hayli rahat ve çokça kişi aracılığıyla tercih edilen bir bebek bezidir. Günümüz bebek ürünleri piyasasında, adı duyulmuş ve rekabet içinde olan sayılı ve köklü firmalardan biri olma özelliğini taşır.

Huggies’in tüketici hattı ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Huggies ile iletişime geçerek istek, öneri, şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Huggies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Huggies Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 31 00

Huggies Mail Adresi
info@huggies.com.tr

Huggies Merkez Şubesi Adresi
AND Plaza İçerenköy Mahallesi, Umut Sokak No.10-12, D:13 Ataşehir / İstanbul

Arama Kelimeleri: Huggies iletişim bilgileri, Huggies telefon numarası, Huggies irtibat tel, Huggies canlı destek, Huggies müşteri temsilcisi, Huggies şikayet hattı, Huggies tüketici ilişkileri danışma hattı, Huggies iletişim, Huggies çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu