Başvurular

HSK 3.200 TL maaş en az ilkokul mezunu kamu personel alım başvuruları 2022

HSK 3.200 TL maaş minimum ilkokul mezunu kamu personel alım başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde HSK 3.200 TL maaş minimum ilkokul mezunu kamu personel alım başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. HSK 3.200 TL maaş minimum ilkokul mezunu kamu personel alım başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

HSK 3.200 TL maaş minimum ilkokul mezunu kamu personel alım başvuruları

HSK (Hakimler ve Savcılar Kurulu) aracılığıyla İŞKUR üzerinden yayına giren en son kamu iş ilanları ile kurul bünyesine minimum ilkokul mezunu 3 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Temizlik Görevlisi olarak çalıştırılacak ve daimi olarak tam zamanlı görev alacaklar.

Temizlik Görevlisi alımında son başvuru 16 Nisan

Temizlik görevlisi olarak alınacak kamu personelleri için başvurular bugün başladı.  Başvuru yapacak adayların İŞKUR ostim hizmet merkezi 00005985855 İŞKUR iş ilan numaralı ilana bugünden bu yana 16 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. 2021 yılı için günlük ücret Temizlik Görevlisi pozisyonunda istihdam edileceklere brüt 124,02 TL ücret ödemesi yapılacak.

HSK alımında 35 yaş sınırı var

HSK aracılığıyla alınacak temizlik personellerinin;

İlkokul mezunu olması gerekmekte ve lise mezununa kadar başvurular alınmakta önlisans mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecek.

Kadın ve erkek adayların 18 yaşına girmiş 35 yaşını tamamlamamış olması,
Sadece Ankara merkez ve ilçelerinden başvurular kabul edilecek,

Adayların askerliklerini yapmış olmaları, askerlik çağına gelmemiş olmaları veya askerlik ilişiği bulunmaması,

Adayların engelli olması ve engellilik durumlarını sağlık kurul raporuyla belgelendirmesi şartları bulunmaktadır.

HSK da 27 Nisan da kura çekilecek

HSK işçi alımı başvuru şartlarını taşıyarak gösterilen tarihe kadar İŞKUR başvuru işlemlerini yapan bireylere 27 Nisan 2021 tarihinde HSK konferans salonunda noter huzurunda çekiliş yapılacak.

Bütün açıklamalar HSK internet sitesi üzerinden yapılıyor

Bu kamu alımında yalnızca başvurular İŞKUR üzerinden yapılıyor diğer bütün açıklamaları HSK internet sitesi üzerinden takip etmeniz gerekmektedir.

Atanmaya hak kazanan adaylar;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma, adli sicil kaydı adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile alakalı mahkeme kararı istenecek, askerlik durum belgesi terhis, tecil yahut muaf olduğunu belirtir, fotoğraflı iş talep bilgi formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacak engellilik durumunu belirtir ve işçi olarak çalışmasına engel bir durumunun olmadığına dair sağlık kurulu raporu belgelerini hazırlamaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu