Müşteri Hizmetleri

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, müşteri hizmetleri bölümümüzde HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ile alakalı bilgiler paylaştık. HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yazımızın detayları..

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde HSBC müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

The Hong Kong and Shanghai Banking Corporation yani genelde bilinen adı ile HSCB bankası 1865 senesinde Hong Kong da kurulmuş bir bankadır.

HSCB Hakkında Her Şey

HSCB Çin de kurulan bir banka olmasına rağmen şu anda ana merkezi Londra da bulunmaktadır. Bu banka genelde finans ve sigorta alanlarında çok güvenli hizmetler sağlamaktadır. HSCB bankası bünyesinde çalışan ortalama olarak 284 bin insana yakın çalışan bulunmaktadır. Bankanın HSCB Brezilya, HSCB Şili, HSCB Türkiye, HSCB Çin, HSCB Tayvan ve HSCB Panama olarak birden çok yan kuruluşu bulunmaktadır. HSCB Grubun faaliyet göstermiş olduğu bölgeler Avrupa, Asya –Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Ortadoğu’dur. HSCB bankası dünyanın en kuvvetli ve en büyük bankaları içinde bulunmaktadır. 1999 senesinde bu banka grup şirketleri için HSCB bankası uluslar arası tek marka olarak kendini ispatlamış ve bu sayede bankanın altıgen olan amblemi tüm dünya çapında bir sembol haline gelmiştir. HSCB bankasının dünveya 10 binden daha fazla ofisi, 82 tane ülke ve bölgede 312 binin üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Tüm dünya çapında 125 milyondan daha da çok müşterisi mevcuttur.

HSCB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1990 senesinden bu yana HSCB Türkiye faaliyet göstermektedir. Bu banka yurdumuzda Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılık başta olmak üzere Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında en güvenli hizmetleri sağlamaktadır. HSCB Türkiye bankası telefon bankacılığı, şubeleri, dijital bankacılık ve ATM bankacılığı ile tüm üyelerine finansal çözümler sağlamaktadır. Yurdumuzda de HSCB Türkiye bankasının birden fazla müşterisi bulunmaktadır. Banka dünyanın en gelişmiş bilgi teknolojisini tercih ederek hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri HSCB bankası bütün dünya çapındaki personeline ve üyelerine sunmak adına kendi özel iletişim ağını kullanmaktadır.

HSCB Bank ve QNB Finansbank Hizmet Anlaşması

Finansbank ve HSCB içinde hizmet devamlılığını sağlamak amaçlı ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak adına anlaşma yapılmıştır. Bu anlaşmaya göre Bireysel Bankacılık müşterileri vadesiz olan hesabına veya kredi kartı işlemlerinde QNB Finansbank’a ait ATM ağından yararlanabilecek ve işlemler için ücret ödemeyecekler.

HSBC müşteri hizmetleri numarası direk  bağlanma için ilk olarak HSBC müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 111 aranmalı. Ardından sırasıyla 1,8 ve 4 tuşlarını tuşlayarak HSBC müşteri hizmetleriyle direk görüşmeye başlayın.

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
444 0 111 -> 1-8-4

Arama Kelimeleri: hsbc müşteri hizmetleri bağlanma,hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma, hsbc müşteri hizmetleri, hsbc müşteri hizmetleri numarası, hsbc müşteri hizmetleri bağlanma 2018, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma, hsbc müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu