Müşteri Hizmetleri

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde HSBC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. HSBC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HSBC çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde HSBC müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HSBC şikayet hattına ulaşabilirsiniz. HSBC müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

HSBC yani The Hongkong and Shanghai Banking Corporatio İngiltere merkezli bir bankadır. Yurdumuzda faaliyetlerine 1990 senesinde başlamıştır. HSBC’nin merkezi İstanbul’dadır. Yurdumuzda bir çok kişi aracılığıyla kullanılan ve bi hayli beğeni alan banka kuruluşlarından biri olma özelliğini taşır.

HSBC, bireysel ve kurumsal olarak bankacılık hizmetleri vermektedir. Genel olarak bahsedecek olursal; kredi kartları, mortgage, kredi, sigorta, bireysel emeklilik, işletme sermayesi, büyüme, ödemeler, yatırımlar ve risk yönetimi gibi hizmetler vermektedir. Yaptığı kampanya ve müşteri odaklı politikası ile sevilmektedir.

HSBC Çağrı Merkezi Numarası

Finans ve bankacılık sektöründe bir dünya devi olan HSBC, kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı, bireysel bankacılık ve birikim yönetimi alanlarında en üst düzeyde hizmet sağlamaktadır. Müşterilerimiz, şubelerimizi, telefon bankacılığı hizmetimizi, internet bankacılığı hizmetimizi , ATM bankacılığı hizmetimizi, mobil bankacılık hizmetimizi tercih ederek her türlü finansal çözüme ulaşabilmektedirler. Dünyanın bütün kıtalarında 65 ülkeye yayılmış kurumsal ağımız, kıymetli üyelerimizin geniş bir finansal desteğe ulaşımine ve finansal fırsatları yakalama şansına sahip olmalarını sağlamaktadır. 0 850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığı hizmetimizi tercih ederek, tüm bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz gibi, her türlü geri bildirim, öneri yahut şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz. HSBC çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC bankacılıktaki köklü deneyimi ile birikimlerinizi en doğru biçimde değerlendirmenizi sağlar. Bunun bunun yanında taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi gibi finansal isteklerinizi , emeklilik, sigorta, yatırım vb. konulardaki işlemlerinizi  en kısa ve en hızlı biçimde yerine getirebilecek iş akışlarını oluşturmuş bulunmaktayız. Bahsi geçen 0 850 211 0 111 telefon numaramızı arayarak işlemlerinizi bi hayli hızlıca yapabileceğiniz gibi, 0 850 211 0 114 numaralı müşteri tatminiyet hattımızı tercih ederek da bizi değerlendirebilir, hizmetlerimizde yaşadığınız yahut gördüğünüz aksaklıkları, problemleri ve var ise önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Böylelikle  biz de kendimizi geliştirir, hizmet süreçlerimizin çok daha iyiye doğru gitmesini üyelerimiz ve paydaşlarımızla birlikte sağlıyor oluruz. Yapılan görüşmeleriniz kayıt altında tutulacaktır. 6998 sayılı kişisel verilerin muhafaza edilmesi ile ilgiliki yasaya uygun olarak , kişisel detaylarınız güvence altında olacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi HSBCmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HSBC internet sitesini kullandığınızda, eğer bir desteğe ihtiyaç duyarsanız, “canlı destek” tuşuna basarak görüşme başlatabilir ve hafta içi işlemlerinizde buradan yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteğe göre 0 850 211 0 114 numaralı telefon hattımızı arayarak direk müşteri hizmet yetkilimize varabilirsiniz  yahut  0 850 211 0 111 numaralı internet bankacılığı numarasını arayarak ve eğer bankamız müşterisi iseniz önce “1” sonra “5” tuşlayarak, değilseniz önce “*” sonra “5” tuşlayarak müşteri temsilcimize kadar varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

HSBC  Şikayet Hattı

HSBC internet sitesi üzerinden her türlü şikayet ve problemlerinizi bize iletebilirsiniz. Bunun için  https://www.hsbc.com.tr/ adresine giriş yapıp iletişim sekmesini tıklayarak iletişim formu, canlı destek, telefon bankacılığı numarası, müşteri tatminiyet hattı gibi bir sürü seçenekten birini tercih ederek bizimle temasa geçebilir, hatta bankamız ile ilgiliki şikayetinizi resmi mercilere ulaştırabileceğiniz bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz..

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan HSBC müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri HSBCşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HSBC’nin bireysel ve kurumsal bankacılık olarak iki ayrı 0850’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kayıp/çalıntı kart bildirimi, kredi kartı borç sorgulama, ödemeler gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 0 111 (Bireysel)
0850 211 0 424 (Kurumsal)

Arama Kelimeleri: hsbc iletişim bilgileri, hsbc telefon no, hsbc irtibat tel, hsbc canlı destek, hsbc müşteri temsilcisi, hsbc şikayet hattı, hsbc müşteri hizmetleri numarası, hsbc çağrı merkezi numarası, hsbc iletişim numarası, hsbc çağrı merkezi, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu