Müşteri Hizmetleri

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HS Ayakkabı çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde HS Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HS Ayakkabı şikayet hattına ulaşabilirsiniz. HS Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı bayanlar için bi hayli mühim bir giyim eşyasıdır. Herkes için mühim olan ayakkabılar kadınların daha hassas noktasıdır. Çünkü kıyafete uygun olması, gece veya gündüz farklı ayakkabıların tercih edilmesi, ortama uygun olanlarının giyilmesi mühim bir konudur. Ayak numarası ufak veya büyük olanların istediği modelleri bulamaması da bayanların sıkıntı çektiği konular içindedır. HS Ayakkabı modelleri incelendiğinde farklı tarzlarda ve modaya uygun olan bir çok türle karşılaşılmaktadır. Güzelliklerini şıklıkla tamamlamak isteyen bayanlar bu markayı seçmektedir. Babet tercihinde bulunmak isteyen bayanlar taşlı, taşsız veya gelin babetleri ile karşılaşmaktadır. Küçük numaraya sahip ayaklarınız varsa istediğiniz modelleri şirketin internet sitesinde bulacaksınızdır. 33 numaradan 44 numaraya kadar kadın ayakkabılarını incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezlerini arayarak da istek, dilek ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

HS Ayakkabı çağrı merkezi numarası 0542 434 73 81 nolu telefondan varabilirsiniz.

HS Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Numarası

HS Ayakkabı modelleri içinde stilettolar, topuklu ayakkabılar, gelinlik ayakkabıları, sandalet, terlik, gece ve abiye ayakkabılara rastlayacaksınız. Hepsi de farklı modellerde ve renklerde olduğu için kıyafetlerinizle uyumu yakalayabileceksiniz. İnternet sitesinde fiyat aralığınızı belirleyebilir, ayakkabı türünü işaretleyebilir, ayak numaranızı yazdıktan sonra renk seçimi yapabilir ve karşınıza çıkan ürünleri de böylelikle filtreleyebilirsiniz. İsterseniz düz isteğe göre taşlı isteğe göre de simli modeller bayanların zevklerine uygun olarak üretilmiştir. İlkbahar- yaz modası veya kış modası seçimlerinizi yaparken şirketin ayakkabı modellerini yakında zamandan inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajı sizleri beklemektedir. Seçtiğiniz ayakkabılar stokta varsa aynı gün kargoya verilmektedir eğer yoksa 5-6 gün içinde sizlere ulaştırılmaktadır. Kişiler müşteri hizmetlerini arayarak soru ve poblemlerina çözüm bulabilirler.

HS Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası 0542 434 73 81 nolu telefondan varabilirsiniz.

HS Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HS Ayakkabı ile direkt iletişime geçecek olan bireyler müşteri hizmetleri olan 0542 434 73 81 numarayı arayabilirler. Ayrıca whatsapp numarası olan 0542 434 73 81 numaradan bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden iletişim kurmanız da olabilecekdür.

HS Ayakkabı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0542 434 73 81 nolu telefondan varabilirsiniz.

HS Ayakkabı Şikayet Hattı

HS Ayakkabı garantili ürünlerin satışını yapmaktadır. Hasarlı veya kusurlu ürünler firma aracılığıyla geri alınmaktadır. Ayrıca değişim yapmak isteğe göre 7 gün içinde aldığınız ayakkabıları değiştirebilirsiniz. Her hususta şikayeti veya sorunu olanlar müşteri hizmetlerini arayabilir whatsapp iletişim hattından şikayet kaydı oluşturabilirler.

HS Ayakkabı şikayet hattı 0542 434 73 81 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan HS Ayakkabı müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri HS Ayakkabı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HS Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 434 73 81

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. HS Ayakkabı çağrı merkezi numarasına 0542 434 73 81 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon No : 0542 434 73 81

Adres Bilgisi : ZEYTİNLİK MH. HALKÇI SK. TİNAZTEPE ÇARŞISI NO:16

E-posta irtibat hattı : [email protected]

Arama Kelimeleri: HS Ayakkabı iletişim bilgileri, HS Ayakkabı telefon no, HS Ayakkabı irtibat tel, HS Ayakkabı canlı destek, HS Ayakkabı müşteri temsilcisi, HS Ayakkabı şikayet hattı, HS Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası, HS Ayakkabı çağrı merkezi numarası, HS Ayakkabı iletişim numarası, HS Ayakkabı çağrı merkezi, HS Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu