Bilgi Arşivi

Hotiç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Hotiç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Hotiç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Hotiç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Hotiç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Hotiç’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Hotiç bünyesine dahil olup Hotiç’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Hotiç işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Hotiç’ in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1938 senesinde Salih Hotiç aracılığıyla İstanbul’da kurulduğundan beri, özgün tasarımı ve marka kimliği ile fark yaratan Hotiç, Türkiye’nin öne çıkan önder ayakkabı ve aksesuar markalarından biridir. 80 yıllık köklü geçmişi, kaliteli koleksiyon yapısı ve tasarımları ile herkes aracılığıyla bilinen bir marka haline gelmiştir.

Hotiç, tasarım ve üretimlerinin tamamını ülkemizde gerçekleştirmektedir. Kullandığı yüksek teknoloji ve kaliteli el işçiliği ile artık bir klasik durumuna gelen Hotiç çizgisini yaratmıştır. Günümüz modern kadın ve erkeğinin şehirli yaşam tarzına uygun, özgün ve elegan tasarımlar yapan Hotiç, markanın değerini sürekli olarak olarak ortaya koymaktadır.

Hotiç İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuHotiç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hotiç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını yalnızca kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren Hotiç, gerekli gereksinimlerine göre sürekli olarak olarak iş ilanı açmaktadır. Mevcut iş ilanlarına başvuruda bulunmak için yapılması gereken iki şey bulunmakta. İlk olarak kariyer.net adresine giderek bir üyelik oluşturmalı yahut varsa mevcut kullanıcı hesabıniz ile giriş yapmanız gerekir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra güncel deneyim detaylarınızi içeren bir CV yüklemelisiniz. Özgeçmişiniz sisteme yüklendikten sonra mevcut iş ilanlarını test edebilir ve işçi alımı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunlarla vakit kaybetmek istemiyorsanız aşağıdaki linklerden iş ilanlarını görüntüleyebilir ve tıklayarak istediğiniz ilana varabilirsiniz.

Hotiç İş İlanları

80 yıllık iş tecrübesi ile standartların üzerinde bir insan kaynakları vizyonu tespit eden Hotiç, pozitif çalışma ortamı yaratarak perakende sektöründe çalışanlar aracılığıyla en fazla tercih edilen firma olmak istemektedir.

Çalışan mutluluğuna verdiği önceliği, sunduğu fırsatlarla her daim göz önüne getirmektedir.  Staj olanakları, kariyer artmasınde planlama, eğitim ve gelişim olanakları ile herkesin deneyim kazanmak isteyeceği bir firma konumundadır.

NoPozisyonlarLokasyon
1Mağaza Müdür Yardımcısı Manisa MagnesiaManisa
2Özel Şoförİstanbul(Avr.)
3Ürün Planlama Birim Yöneticisiİstanbul (Tümü)
4Satış Danışmanı Buyakaİstanbul(Asya)
5Satış Danışmanı AntalyaAntalya
6Planlama Uzmanıİstanbul (Tümü)
7Mağaza Müdürü Bodrum MidtownMuğla
8Müşteri Hizmetleri Uzmanıİstanbul (Tümü)
Hotiç İnsan Kaynakları politikalarını incelemek için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu